20 серпня 2011 р.

Як виховують нас діти. Весняна поїздка до Іванова - 2011


Весною 2011 ми знову творили, раділи, спілкувались, готували обід та фотографувались. Цього разу ми - діти з Іванівської школи-інтернату, клуб "Арт і Я" та представники компанії Ernst&Young.

Найприємніший час  – це коли панує гармонія; для когось це реалізація таланту, улюблена робота, для іншого – сім‘я,  здоров’я, або поєднання цих факторів та наявність інших. За своїм визначенням гармонія – поєднання та злагодженість кількох складових. Спробую підняти одне питання як приклад житейської гармонії. Не вважайте за жорстокість мою думку, що інтернати та дитячі будинки – це складова певної гармонії. Це не означає, що їх кількість має зростати і що сирітство при живих батьках – нормальне явище; а радше, що діти з цих закладів нам потрібні настільки, наскільки ми їм. Діти виховують у нас терпеливість, любов, стриманість і відповідальність, дозволяють відчути себе потрібним. А ми, своєю чергою, намагаємось принести їм трохи радості та турботи.  


Благочинність – непоодинока і досить поширена діяльність. Про переваги, недоліки, мотиви та наслідки заглиблюватись не буду, але про деякі різновидності напишу.  Завдяки корпоративній відповідальності (corporate social responsibility) досить багато міжнародних компаній, а останнім часом і українських беруть під опіку такі заклади, або сприяють розвитку спорту, здоровому способі життя тощо. Це не може не радувати, тому що чим більше спільної роботи, тим більш плідним результат.

Оскільки Клуб «Арт і Я» має на меті принести більше творчості та мистецтва у життя, то ми приєднались до цієї корпоративної традиції з виїзними майстер-класами.


Ефективність даних заходів полягає у синергії кількох складових - бізнес-структури, дитячих будинків та інтернатів, творчих людей та творчих занять – ми, майстри та організатори «Арт і Я», прагнемо зробити суспільство більш здоровим, творчим і добрішим.

Час від часу Клуб творчого розвитку «Арт і Я» здійснює поїздки з творчими майстер-класами до дитячих будинків та інших закладів, де вихованці потребують особливої уваги. Такі заходи зазвичай відбуваються за підтримки друзів, партнерів, грантів.

Зокрема кілька слів про наш весняний виїзд до Іванівської школи-інтернату в Вінницькій області.  У цей інтернат двічі на рік приїжджають співробітники компанії Ernst&Young, організовують цікаві заходи та привозять подарунки. Цього року до команди волонтерів Ernst&Young  долучився  клуб «Арт і Я». Спільними зусиллями ми варили з дітьми кашу в казанку, робили колажі-картини та нагороджували за успішність. Подякою з боку дітей було творче завзяття, радість та посмішки. Як не крути, а діти завжди очікують подарунків і турботи.    

«Арт і Я» запрошує компанії та всіх бажаючих долучитися до проекту виїзних майстер-класів для дітей. Вашим внеском може бути те, що Вам під силу - фінансування матеріалів, транспорт, викладання творчих майстер-класів чи фото-відеорепортаж.

Ірина Олексин, Клуб творчого розвитку "Арт і Я"


Немає коментарів:

Дописати коментар