19 лютого 2012 р.

Перший Фестиваль Здорової Їжі "Best Food Fest"

Клуб "Арт і Я" долучається до фестивалю здорового харчування з food art майстер-классом з розпису смачних пряників та самоварним чаюванням-семінаром. 3 та 4 березня у галереї М17.

Пропонуємо Вам знайти для себе можливості, переваги чи недоліки різних напрямків корисного харчування, які будуть представлені на фестивалі "Best Food Fest".

Кожна людина рано чи пізно замислюється про власне здоров'я, про здорове харчування, про здоровий спосіб життя, але дуже часто через недостатню поінформованість про процес вибору продуктів, їх обробки та вживання не має можливості добре піклуватися і зміцнювати своє здоров'я.

Фестиваль Здорової Їжі "Best Food Fest", який відбудеться в Києві 3-4 березня, покликаний відповісти на найактуальніші питання щодо здорового харчування, розвіяти деякі міфи, продемонструвати, що здорова їжа може бути неймовірно смачною і одночасно корисною і навчити їсти так, щоб отримувати величезне задоволення і залишатися красивими і молодими!
У деяких розвинених країнах подібні фестивалі проводяться постійно, адже там вже давно зрозуміли, що від нашого харчування безпосередньо залежить наш фізичний та емоційний стан. Унікальністю українського фестивалю стане його програма, в якій буде об'єднані й розваги, й навчання!

У програмі Best Food Fest:
• майстер-класи від кращих шеф-кухарів Європи і України;
• більше 100 корисних і смачних страв;
• дробове харчування, сироїдіння, вегетаріанство та інші напрямки здорового харчування;
• лекції від дієтологів, спортсменів та інших фахівців;
• дитячі майстер-класи;
• розважальна програма та багато іншого!

Дата: 3 і 4 березня 2012
Час: 10.00 - 18.00
Місце: М17, Центр сучасного мистецтва
Адреса: Київ, вул. Горького, 102-104

З більш детальною програмою та учасниками фестивалю Ви можете ознайомитися на сайті Best Food Fest: http://www.bff.kiev.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар