14 березня 2012 р.

Цикл занять з ліплення для дітей «Глиняні історії / History in Clay»


Клуб творчого розвитку «Арт і Я» запрошує дітей 6 - 13 років на цикл занять з ліплення та культури Стародавнього світу «Глиняні історії».
  
В оповіданнях художниці та на особистому досвіді діти пройдуть історичний шлях глини у творчості людини: писатимуть на глиняних табличках, виготовлятимуть печатки, маски, сонячний годинник, тощо.

Наприклад, на першому занятті ми познайомимося з глиною так, як починали з нею працювати в стародавні часи. Спочатку глину використовували для написання текстів - символічних записок клинописом на глиняних табличках.
"Словник" для глиняних табличок
Дітям буде цікаво, почувши історію та легенди шумеро-аккадських народів, зануритися в такий спосіб життя і спробувати написати свої власні послання найдавнішим способом на глиняній табличці за допомогою стилуса.

Далі очікує заняття, присвячене найдавнішому місту на Землі - Мохенджо-Даро. Саме там вперше зустрічається більш вдосконалений спосіб використання глини: виготовлення унікальних опуклих печаток. Ця стародавня індійська цивілізація таїть в собі безліч секретів, розкриття яких для дітей стане джерелом яскравих вражень, фантазії та уяви.

Печатка. Із заняття
Наша екскурсія продовжиться по іншим давнім загадкам історії за допомогою глиняних виробів різного призначення: від обладунків до годинника, від масок до мінотаврів.
Дітям стане більш зрозумілою історична хронологія, вони дізнаються, як предки лікували зуби і як визначалися, коли святкувати Новий рік, а також діти відкриють для себе, навіщо малювати візерунки на зброї і як можна нагодувати цілий народ двома рибами.


Програма курсу складена таким чином, щоб:
- Розширювати кругозір дитини;
- Формувати у неї інтерес до історії цивілізації та навички створення причинно-наслідкових зв'язків;
- Розвивати дитячу фантазію та творчу уяву;
- Пробуджувати позитивні відчуття у дитини в процесі роботи (м'яка субстанція глини активізує тактильні відчуття та викликає почуття радості);
- Формувати вміння творити, утримувати та розслаблятися.

Програма занять циклу
Серпень-Вересень-Жовтень

18 cерпня, субота. Вавилон. Таємні знаки клинопису. Глиняні таблички
25 серпня, субота. Фінікія. Плавучий секрет винахідників. Човни
1 вересня, субота. Ассирія. П'ятиногі крилаті леви
8 вересня, субота. Індія. Зникле місто Мохенджо-Даро. Печатки
15 вересня, субота. Єгипет. Богиня краси кішка Бастет
22 вересня, субота. Іудея. Дві риби і п'ять хлібів
29 вересня, субота. Африка. Маски
6 жовтня, субота. Перу. Фігурки стародавніх індіанців майя
13 жовтня, субота. Японія. Нецке з глини

Вік: 6-12 років.

Ведуча: Ольга Адам, художник, педагог.


Заняття проходять по суботах з 13:00 до 14:00 (6-8 років), з 14:30 до 15:30 (9-13 років) в авторській студії Ольги Адам за адресою м. Київ, м. Контрактова пл. вул. Костянтинівська 19, оф. 25 (поряд з метро).

Вартість одного заняття: 100 грн
Для двох - знижка 20%. Збирайте компанії!
Знижка також для власників клубних карт "Арт і Я".

Реєстрація дитини на заняття  за телефоном 098-635-48-46 або за формою http://reg.artiya.com.ua/HistoryInClay_6-12_yo.html

Глиняні історії час від часу у Запоріжжі! Деталі

Інформаційні партнери проекту:
Журнал "ART UKRAINE"
Платформа

Немає коментарів:

Дописати коментар