8 березня 2012 р.

Святкова розповідь від Ольги Адам "Шкатулка щастя"

Вітаємо  зі святом весни та жіночності! Бажаємо Вам оптимізму, ентузіазму, натхнення, цілеспрямованості та якнайбільше вдалих днів!
Друг клубу "Арт і Я" художниця Ольга Адам дарує жінкам цікаву статю, присвячену простим секретам жіночого щастя. Приємного читання!

Спільні риси в долях жінок цілої країни визначити важко і результат завжди умовний. Але... відсторонено подивитися на питання: чи щасливі наприклад, німкені або англійки або мешканки острова Балі... можна і напевно корисно.
Навіть з анекдотів зрозуміло, що для англійок важливим є спокій її джентльмена, що з'їдає вівсянку та сплачує дітям гарну освіту. Для француженки стабільність не має такого першочергового значення, як романтика у відносинах.

Для мешканки Бразилії чи Італії більш притаманно відкрито з'ясовувати стосунки з чоловіками, нічого не приховуючи від сторонніх, а навіть демонстративно підкреслюючи всі обставини справи. І, звичайно, вони вміють доволі швидко забувати про всі ці негаразди.

Дами з Японії знаходять своє щастя в невпинній праці та турботі про дітей. Стосунки з чоловіками в японок швидше за все наповнені рисами драматичного самопожертвування та смутку... наче створення ікебани, яка приречена зів'яти, скільки б креативу в неї не вкладала пані.
Подивитися відсторонено на себе складно, але можна узагальнити речі, що роблять нас однаково нещасними та щасливими.

Отже, це - сім'я, фінанси і робота. "Три кити" або "три коти" можуть бути як зі знаком плюс, так і зі знаком мінус.

Сім'я має... хоча б просто бути. Грошей має бути побільше. А робота повинна приносити задоволення та достаток, і разом з тим не заважати сім'ї.

А як зазвичай виходить? Гроші приносять задоволення, що швидко закінчується, робота приносить втому, а сім'я -... відбирає гроші, а значить і задоволення, яке швидко закінчується, заважає роботі, додає втоми, ну і подібна вічна круговерть...

Що робити з першим, другим і третім в наше століття економії часу?

Сім'я має ґрунтуватися на любові - кажучи «я тебе кохаю», треба розуміти не «як мені з тобою добре», а «я хочу робити все, щоб тобі було добре». Якщо Ви вдало обрали чоловіка, який буде думати так само - то це Ваше українське щастя номер 1.

Гроші дозволяють Вам відчувати себе більш щасливими. Але дослідження психологів давно довели, що людям, які почуваються дійсно щасливими з молодості та відкриті світові, грошей вдається добувати собі простіше і більше, ніж злісним скнарам і скигліям. І це підказка до Вашого щастя номер 2.

Ви можете думати, що для цього потрібно працювати більше і довше, але це помилково. Заможні люди працюють менше. Просто сфера та спосіб діяльності  - більш продумані, зважені і усвідомлені. Відповідно задоволення від такої роботи більше, а втоми менше. І це буде щастям номер 3.

Але все ж таки, втомившись від роботи, треба згадати, що всі ми буваємо різні: добрі й суворі, невтомні та стримані, толерантні і пристрасні, оригінальні й уважні, мудрі та чуйні .. вразливі й такі, що ранять. Усе проходить, але всі ми співіснуємо і це прекрасно. Ми живі і, переглянувши фотографії або відео про себе, нам хочеться жити ще більше і ще смачніше!!! Отак і зникає втома.
Непогано іноді у дуже скрутні моменти робити своїм коханим щось приємне або переглядати результати своєї роботи - це дуже допомагає.

А ще психологи рекомендують від емоційного вигорання чудовий засіб - зміна діяльності - наприклад, почати танцювати, вчитися знімати фото, робити ляльок або навчитися малювати!
Спробувала на собі - це дивовижно! Запевняю, це працює! Змінила телебачення на малювання і ще раз переконалася, що ніхто не зможе зробити себе нещасним або щасливим крім себе самого!

З щирими побажаннями зловити трьох котів Щастя =) за хвіст,
художник Ольга Адам.Немає коментарів:

Дописати коментар