23 квітня 2012 р.

Бесіда про сік прямого віджиму Galicia, спонсора дитячих заходів "Арт і Я"

Спільний творчий процес корисно супроводжувати пригощанням, це розслабляє та згуртовує. Наприклад, на заняттях з каліграфії для дорослих у галереї "Мінус 4" ми влаштовуємо чаювання, а на заняттях з ліплення для дітей у студії Ольги Адам п'ємо сік. 
З квітня 2012 року дитячі заняття клубу "Арт і Я" підтримує торгова марка Galicia, пригощаючи маленьких  учасників подій своєю продукцією. Для початку на заняттях "Глиняні казки" та "Глиняні історії".

Клуб "Арт і Я", як прихильник якісних послуг та товарів, поважає продукцію Galicia. Це перша українська лінійка соків прямого віджиму, яка з'явилася у вересні 2011 року.
Особливості даного соку ми спробували розкрити у бесіді: 


- А що таке сік прямого віджиму?
На відміну від відновлених, соки прямого віджиму не піддаються процесу концентрування вичавленого з плодів соку і його наступного відновлення. 
Свіжовіджатий сік фруктів і ягід проходить пастеризацію – швидке одноразове нагрівання, аби загинули мікроорганізми, які викликають бродіння, і розливаєтся у скляні пляшки. Для Galicia застосовується бережлива коротка пастеризація – при температурі 85-92 градуси по Цельсію, що тримається 60 секунд. Через це термін зберігання цього соку – всього 9 місяців. Але, завдяки мінімальній обробці, він зберігає свіжий смак і багато корисних елементів фруктів і ягід.
Соки прямого віджиму за процесом виготовлення схожі на домашню консервацію. Тільки домашня пастеризація довша: наші матусі і бабусі  кип’ятять соки 5 хвилин, і ще 20 хвилин – вже у банках. 
На Заході соки прямого віджиму вельми популярні, їх там називають NFC-соками: not from concentrate, не з концентрату.
У сік Galicia не додається нічого («нічого не забирається, нічого не додається» – таким є слоган американського соку прямого віджиму Tropicana). 
Тобто, взагалі нічого – ані консервантів, ані цукру, ані барвників, ані посилювачів смаку-запаху, навіть натуральних. По суті, Galicia – це швидко нагрітий (пастеризований) фреш.
- Де виробляється Galicia?
У 40 кілометрах від Львова у невеликому містечку під назвою Городок. Там працює компанія T.B.Fruit – найбільший український переробник фруктів і ягід, який виготовляє концентровані соки і пюре для виробників відновлених соків. Його фруктові концентрати закупають виробники не тільки в Україні, а й у Росії і Європі, серед яких наші «Сандора» і «Оболонь», Coca-Cola (Росія), PepsiCo (Росія), «Прогресс» (Росія), Rauch Fruchtsafte , Hermann Pfanner Getranke , Ybbstaler Fruit, AGRANA Juice Holding , Eckes-Granini Group (всі – Австрія і Німеччина).
- Чи є ще секрети виробника, які дозволяють довго зберігати «пастеризований фреш»?
Наприклад, при упаковці Galicia використовується технологія «гарячого коркування». На відміну від більшості «твіст-офф» корок, вона забезпечує повну герметичність.
- Що означає назва соку – Galicia?
Вона пов’язана з історичною назвою центральноєвропейських земель, що поділені між Польщею і Україною, у багатьох мовах синонім слова «Галичина». Також ця назва вказує на європейську приналежність продукту, бо галами називали плем'я, що селилося колись по всій Європі, і на честь якого названі кілька територій, наприклад, іспанська Галіція.  
Треба сказати, що Галичина – добрі землі для вирощування яблук і ягід. Через відсутність у регіоні великих промислових підприємств і смакові особливості тутешніх яблук – вони середньо-солодкі (на сході і півдні України – солодкіші) і дуже соковиті.
- Чи можна назвати сік Galicia органічним?
Ні, згідно термінології, прийнятої у системі стандартів і маркувань харчових продуктів називати «органічними» можна тільки ті продукти, що пройшли процес сертифікації уповноважених організацій. T.B.Fruit на шляху до цього: планується пройти міжнародний аудит від сертифікаційної компанії Organic Standard, яка є партнером в Україні швейцарського Інституту
Екологічного Маркетингу (IMO). Тоді можна буде надати маркірування «органічний» продуктам T.B.Fruit.
- Хто ваші покупці?
Ті, хто піклується про здоров’я і якість життя. 
Ще, ми думаємо, покупцями Galicia стануть молоді батьки. За українськими законами продукти, розроблені для дітей молодших 3 років, мають отримувати маркування «дитяче харчування», яке Galicia не має. Але ми знаємо, що європейські батьки починають прикорм соками саме з NFC-соків, якщо немає медичних протипоказань. Деякі батьки розводять NFC-соки водою через великий вміст у них природних кислот і глюкози та фруктози.
- Скільки коштує сік Galicia?
Сік розливається у пляшки 1 літр і 0,33 літри. Літрова пляшка коштує від 23 до 29 гривень у залежності від смаку, маленька – від 9 до 12 гривень. 
Зауважимо, що тільки T.B.Fruit здатен забезпечити таку низьку ціну на NFC-сік: через давні контакти з постачальниками і через масштаб виробництва. Адже 97% яблук і ягід, які переробляє компанія, йде на виробництво сокового концентрату, і тільки  3% перетворюється на Galicia. 
- Які є смаки Galicia?
Яблучний, яблучно-вишневий, яблучно-полуничний, яблучно-чорносмородиновий, яблучно-чорничний – такою є перша українська лінійка NFC-соку. 

Сайт про сік  http://galicia.com.ua/

2 коментарі:

  1. цікаво, де ви серед зими берете свіжу українську чорну смородину, з якої вичавили сік скажімо 22 січня, якщо соки не з концентрату?

    ВідповістиВидалити