10 квітня 2012 р.

Виставка "Сходинки до каліграфії: підсумки та продовження"

З 16 до 22 квітня у концертній залі паб-бібліотеки "Бабуїн" відбудеться виставка-конкурс робіт учасників циклу майстер-класів "10 сходинок до мистецтва каліграфії" з Веронікою Чебаник.

Подія для всіх, хто зацікавлений у каліграфічному мистецтві або хто бажає дізнатися про нього більше, хто бажає побачити результати навчального курсу та взяти участь у наступному наборі.
Вхід вільний.

16 квітня у святковий понеділок о 15:00 відкриття виставки:
  • конкурсна експозиція робіт учасників;
  • початок голосування для обрання призера глядацьких симпатій;
  • знайомство з ведучою, учасниками, організаторами;
  • участь для всіх бажаючих у каліграфічному перформансі;
  • можливість випробовувати різноманітні інструменти з каліграфії (пера, пензлі, спеціальні ручки тощо)
  • музичний супровід від Druganoff jr.
22 квітня у неділю о 14:30 закриття виставки:
  • творча зустріч з Веронікою Чебаник;
  • промо-лекція про красу та можливості каліграфії, питання-відповіді;
  • підведення підсумків конкурсу, оголошення призерів;
  • відкриття набору на нові цикли занять з каліграфії.

Клуб творчого розвитку "Арт і Я" можна привітати із завершенням певного етапу освітнього проекту з каліграфічних курсів та початком нового витка.

У грудні 2011 року проект почався з майстер-класів "Перше побачення з мистецтвом каліграфії" з Веронікою Чебаник. У січні 2012 р. ми відкрили набір на цикл занять "10 сходинок до мистецтва каліграфії", у лютому дві групи охочих розпочали заняття. Освітній проект підтримали та розмістили на своїх затишних майданчиках паб-бібліотека "Бабуїн" та галерея "Мінус 4". У травні розпочнуться  цикл майстер-класів "Майстерня вільної літери" та інтенсив-курс "10 сходинок до мистецтва каліграфії".

Мистецтво каліграфії вимагає відповідальності, терпіння та цілеспрямованості. Дякуємо всім учасникам, хто наполегливо вдосконалював з нами свою майстерність та розширював свої можливості.

У виставці візьмуть участь творчі роботи на вільну тему з використанням набутих знань та навичок під час курсу. Для мотивації учасників відбудеться конкурс робіт. Будуть обрані три призери за оцінкою ведучої та один призер за оцінкою відвідувачів виставки. Серед призів: відвідування наступного циклу майстер-класів "Майстерня вільної літери", книжки з каліграфії, блокнот для ескізів від Вероніки Чебаник та бонуси для всіх учасників від клубу "Арт і Я".

На відкритті виставки 16 квітня о 15:00 відбудеться акція-перформанс з метою відтворення творчої атмосфери у просторі зали. Усі учасники та відвідувачі виставки, підготовлені чи не підготовлені, зможуть залишити на довгому рулоні паперу свій неповторний розчерк з використанням будь-якого каліграфічного інструменту, з представлених на вибір. Для цього не важливий професіоналізм, - лише емоція та настрій.

На закритті виставки 22 квітня о 14:30 підведемо підсумки творчого конкурсу та проведемо лекцію-презентацію від Вероніки Чебаник про красу літери, лінії, розчерку, які може відтворити кожна людина, коли підключає творчість, фантазію, наполегливість та бажання бути неординарним.

Чекаємо Вас на подіях!


Партнери та друзі проекту:

Паб-бібліотека Бабуїн
Галерея "Мінус 4"
Арт-журнал AZH
Журнал ART UKRAINE
Спілка дизайнерів ВАРТО
ПЛАТФОРМА
Портал Культура



Інформація для учасників:
Приймаються роботи на вільну тему з використанням навичкок та знань, що набуті під час навчання на курсі.
Формат: А3 або більше.
Роботу необхідно розташувати на паспарту або наклеїти на основу-ватман.
Робота має бути легкою для успішного розміщення на стінах або у лайтбоксі.
Кількість робіт від одного учасника не обмежується: одна або більше. Це також може бути колаж з невеликих робіт.
Передати роботу на виставку можна в будь-який день тижня в кав'ярні Бабуїн, віддавши її координарору проектів кав'ярні Олександрі Сметаненко або адміністратору.
Також можна принести роботу нам перед відкриттям виставки 16 квітня до 13:00.
Головне повідомити у листі (alla@artiya.com.ua) або за телефоном (098-635-48-46), коли Вам зручно передати роботу.

Немає коментарів:

Дописати коментар