3 травня 2012 р.

Цикл майстер-класів з каліграфї: Майстерня вільної літери
Для учасників курсу "10 сходинок до мистецтва каліграфії" та для тих, хто володіє базовими вміннями з каліграфії, ми відкриваємо новий цикл майстер-класів з художньої каліграфії.

Програма курсу "Майстерня вільної літери" пропонує вдосконалення та розвиток базових навичок з каліграфії у поєднанні з вивченням основних правил класичної композиції для створення творчих графічних робіт. 

Слухачі курсу ознайомляться з основними поняттями композиції (лінія, пляма, симетрія, асиметрія, статика, динаміка, ритм, метр, пропорція, масштаб, нюанс, контраст).
Та створять на цих засадах творчі роботи звичними й альтернативними засобами каліграфії, будуть експериментувати з інструментами, текстурами та фактурами паперу.


Група до 10 осіб.

Курс розрахований на 5 тижнів (5 занять по 2 години) .
Заняття проходитимуть щонеділі з 13 травня по 10 червня 2012 року.

Вартість курсу: 600 грн.  
Знижка для власників клубних карт «Арт і Я»  - 10%.

Реєстрація на курс за телефоном 098 635-48-46 або за формою http://reg.artiya.com.ua/art-calligraphy.html

Друзі та партнери проекту:
Паб-бібліотека Бабуїн | Галерея "Мінус 4" | Спілка дизайнерів ВАРТО
Арт-журнал AZH | Журнал ART UKRAINE | ПЛАТФОРМА | Портал Культура

Історія проекту:
У грудні 2011 року проект почався з майстер-класів "Перше побачення з мистецтвом каліграфії" з Веронікою Чебаник. У січні 2012 р. Клуб «Арт і Я» відкрили набір на цикл занять "10 сходинок до мистецтва каліграфії", у лютому дві групи охочих розпочали заняття. Неформальний освітній проект підтримали та розмістили на своїх затишних майданчиках паб-бібліотека "Бабуїн" та галерея "Мінус 4". З 16 по 22 квітня пройшла виставка-конкурс робіт учасників базового курсу у букарні "Бабуїн". У травні розпочинаються цикл майстер-класів "Майстерня вільної літери" та базовий інтенсив-курс "10 сходинок до мистецтва каліграфії".

Немає коментарів:

Дописати коментар