30 травня 2012 р.

Свято для дітей: презентація книжечки та ліплення її героїв

До Всесвітнього дня захисту дітей у неділю у книжковій кав’ярні Бабуїн відбудеться творче, веселе й корисне свято для маленьких та їх батьків.

Гості події потраплять на незвичайну презентацію української книжечки-казки від Ільки Капки «Пічек та вовняні шкарпетки».

Клуб творчого розвитку «Арт і Я» та Ольга Адам влаштують для дітей майстер-клас, на якому вони виліплять героїв казки - овечок - зі справжньої глини.

Подію доповнить виставка яскравих оригінальних шкарпеток від майстрів Марії Друганової, Вероніки Коломієць та Анастасії Овчиннікової, а також тематичне дитяче меню від букарні Бабуїн.

Участь у майстер-класі безкоштовна, але всі бажаючі зможуть долучитися до соціального проекту клубу «Арт і Я» та зробити внесок у будь-якому розмірі на творчі матеріали для дітей, що лікуються в «Охмадиті».

Завітайте на свято у неділю 3 червня о 14:00 у книжкову кав’ярню Бабуїн за адресою м. Університет, вул. Симона Петлюри 10 (у минулому Комінтерна)!

Щоб організатори вірно розрахували на всіх бажаючих матеріали, реєстрація на подію за посиланням http://reg.artiya.com.ua/book&art.html або за тел. 098-635-48-46

Ілька Капка та її донька
Про книжку: Казочка про те, як з'явилися дитячі вовняні шкарпетки, наснилася звичайній мамі, звичайної дівчинки на ім’я Дарка. Чи може й не наснилася, а карпатський вітерець нашепотів історію про кмітливе мишенятко Пічека та волохате сімейство овець, про те, чому вівці перелякалися перукарок, і навіщо їм знадобилися шезлонги для засмагання. 
Заняття Ольги Адам "Глиняні казки"
Про майстер-клас: Героїв казки «Пічек та вовняні шкарпетки» клуб творчого розвитку «Арт і Я» та Ольга Адам запропонують дітям зробити відчутними, а саме виліпити  овечок зі справжньої глини. Це дуже легко, цікаво та весело і головне – власне творіння дитини залишиться їй на згадку. 

Обкладинка книжечки
Ідея події: Піклування про дітей справа кожної миті. Але щороку 1-го червня у Всесвітній день захисту дітей людство підкреслює, що у маленьких є права, що їм потрібні батьки, тепло та дбайливе ставлення.

Клуб творчого розвитку «Арт і Я», книжкова кав’ярня Бабуїн, письменниця Ілька Капка, художниця Ольга Адам та майстрині Марія Друганова, Вероніка Коломієць й Анастасія Овчиннікова вирішили об’єднати свої зусилля, щоб зробити комплексну тематичну подію для дітей, де й батькам буде цікаво. 

Подія об’єднує різні цікавинки, через які дитина, як і дорослі, пізнає світ: казку, творчість та споглядання.


Немає коментарів:

Дописати коментар