3 травня 2012 р.

Нові курси з мистецтва каліграфії


У травні в Києві стартують нові курси проекту неформальної освіти із західної каліграфії. 

Каліграфія - мистецтво  трансформації письмових знаків в експресивну, емоційну, але водночас вишукану графічну композицію. Сьогодні її застосовують у створенні вишуканих логотипів, в оформленні запрошень, весільних привітань, тощо. 

Клуб творчого розвитку «Арт і Я» продовжує підтримувати тенденцію використання каліграфії в сучасному дизайні та мистецтві та відкриває набір  у дві групи: на базовий інтенсив-курс «10 сходинок до мистецтва каліграфії» та цикл майстер-класів «Майстерня вільної літери».

Проект з освіти неформальної, але заняття веде каліграф зі стажем більше 15 років Вероніка Чебаник. Педагогічну майстерність Вероніки можуть відмітити учасники першого набору курсу «10 сходинок до мистецтва каліграфії», які впевнено виставили свої творчі каліграфічні роботи на виставку-конкурс, що проходила в Києві в букарні Бабуїн у середині квітня. 
Більшість із випускників захоплено продовжать розвивати свої навички з Веронікою на новому циклі майстер-класів з художньої каліграфії «Майстерня вільної літери».
Програма курсу «Майстерня вільної літери» пропонує вдосконалення та розвиток базових навичок з каліграфії у поєднанні з вивченням основних правил класичної композиції для створення творчих графічних робіт. Цей курс для тих, хто вже володіє базовими знаннями та вміннями з каліграфічного письма, і хоче вдосконалити його художню сторону під керівництвом майстра.

А хто хоче відкрити для себе каліграфію та її можливості, може пройти базовий інтенсив-курс «10 сходинок до мистецтва каліграфії» та навчитися володіти тонким та широким пером, писати англійським, італійським курсивом та скорописом.

Майстер-класи відбуватимуться у центрі міста по вихідних з 12-13 травня до 9-10 червня. 

Програма курсів та реєстрація на сторінках «10 сходинок до мистецтва каліграфії» та  «Майстерня вільної літери».

Друзі та партнери проекту:
Паб-бібліотека Бабуїн | Галерея "Мінус 4"
Арт-журнал AZH | Журнал ART UKRAINE | Портал Культура
Спілка дизайнерів ВАРТО | ПЛАТФОРМА


Немає коментарів:

Дописати коментар