8 травня 2012 р.

Олена Падолко "Головне розслабитися і робити все з душею"

"Усіх слухачів даного курсу об’єднує пристрасть до каліграфії як мистецтва або майстерності, але у кожного учасника свій рівень підготовки, своя сфера діяльності, свої сильні сторони й таланти, свої вподобання, ідеї та схильності. Тому кожен понесе нові вміння у своєму напрямі: у дизайн, декор, мистецтво, медіа, побут тощо. На мою думку, це маленька але суттєва сходинка угору для культури тієї чи іншої сфери."
Керівник проекту неформальної освіти з мистецтва каліграфії Алла Калініченко. Публікація: AZH продовжує агітацію за красиве шрифтове оформлення, березень 2012.
Нам приємно знайомити вас з учасниками курсів, оскільки каліграфія це лише частина їх творчих та професійних пошуків. Кожен має свій світогляд та власні досягнення.


Олена Падолко, призер глядацьких симпатій виставки-конкурсу "Сходинки до каліграфії: підсумки та продовження". 

Олена ілюстратор та графічний дизайнер. Дуже любить свою професію, оскільки це і  робота, і хобі. Олена не любить працювати в певному стилі, а рухається далі, шукає нові можливості для розвитку, постійно випробує нові техніки, прийоми.

- Олено, твоя діяльність пов’язана з постійно новими завданнями та проектами. Який найбільш улюблений результат?

- Для мене це проект, що пов'язаний з папером. Моїм завданням було зробити реальну  об’ємну ілюстрацію з паперу: вирізати персонажів за принципом витинанки, але в багато шарів. Мені подобався цей захопливий проект, тому що в процесі підготовки елементів на 100% не було відомо, що вийде в результаті,  а лише  після їх склеювання. 
Можна сказати, що будь-який результат - він улюблений, бо кожного разу роблю щось нове, і коли виходить, це стає стимулом пробувати щось ще.

- Тобто різноманітність твоїх проектів зумовлює бажання пізнавати нові можливості. Так можна назвати і каліграфію. Чим для тебе є каліграфічне мистецтво і як змінилося твоє відношення до нього протягом курсу?

- Каліграфія для мене – мрія та завжди здавалася чимось недосяжним. Я думала, що ще не готова, чомусь відкладала на потім. Хоча вона безпосередньо стосується моєї професії. Як дизайнер я часто розробляю логотипи та навички каліграфа дуже в цьому допомагають. Базові навички з каліграфії я освоїла ще в інституті, але все одно склалося враження, що "мені це не дано". Протягом нещодавнього курсу я зрозуміла що немає нічого неможливого, головне розслабитися і робити все з душею. У Вероніки - спасибі їй за це величезне - дуже виходить надихати, це головне.

- Як плануєш використовувати свої навички?

- В подальшому хочу продовжувати розвиватися, ще багато потрібно працювати, щоб досягти майстерності.
Немає коментарів:

Дописати коментар