8 травня 2012 р.

Фото: виставка робіт слухачів курсу каліграфії

16-22 квітня у Києві пройшла виставка-конкурс "Сходинки до каліграфії: підсумки та продовження".

Експозицію склали творчі роботи слухачів базового курсу з мистецтва каліграфії першого набору. На відкритті виставки відбувся перформанс, на якому всі бажаючі мали можливість  залишити на довгому рулоні паперу свій неповторний розчерк з використанням будь-якого каліграфічного інструменту, з представлених на вибір. 



А на закритті виставки 22 квітня відбулася експрес-експозиція навчальних робіт слухачів "Процес" та надихаюча лекція-презентація Вероніки Чебаник про красу літери та каліграфії у різноманітних проявах. Це краса, яку може відтворити кожна людина, коли підключає творчість, фантазію, наполегливість та бажання бути неординарним.




Конкурсні роботи оцінювали відвідувачі виставки та ведуча наших курсів з каліграфії Вероніка Чебаник. Обрані три кращих каліграфа за рішенням ведучої та робота-призер глядацьких сімпатій.

Виставка та події проходили у концертній залі затишної букарні Бабуїн (Симона Петлюри 10).


У виставці взяли участь роботи Даші Левчук, Даші Балової, Аліни Межул,  Тетяни Сохацької, Олексія Осиновського,  Наталії Старинської та Ніни Бокарєвої та призерів конкурсу Юлії Овчаренко, Юлії Куншикової, Анастасії Дегтяренко й Олени Падолко.
У результаті всі учасники виставки отримали подарунки, а всі слухачі курсу клубні картки клубу "Арт і Я" першої білої серії.












Немає коментарів:

Дописати коментар