6 червня 2012 р.

Фото: TEDxKyiv 2012 «Талант. Освіта. Розвиток»


У травні у Києві відбулася шоста конференція ідей, вартих поширення, TEDxKyiv 2012 «Талант. Освіта. Розвиток» для лідерів думок і інноваторів з усіх куточків України та з-поза її меж.

Подія зібрала людей, що бажають змінити Україну на краще. Хтось з учасників шукає шляхи, хтось віру в те, що це можливо, а хтось вже має ідеї для розгляду чи готовий ділитися досвідом.


У програмі конференції доповіді згрупували за секціями "Розкриття таланту", "Шлях до відкриттів", "Талант у дії", "Погляд у майбутнє". Записи виступів незабаром можна буде переглянути на сторинці TEDxKyiv на YouTube. В кого не було можливості відвідати подію або дивитися on-line трансляцію, радимо переглянути записи.На перервах між секціями учасники мали змогу знайомитися, обмінюватися думками, ідеями, шукати однодумців.


Атмосферу під час перерв створювали приємні виступи музичних колективів. Це було яскраве поєднання знань, досвіду, спілкування та гарної живої музики.

Ліцензіат TEDxKyiv з дружиною. 
День вийшов насиченим та корисним. Ми бажаємо команді TEDxKyiv нових надихаючих подій, ідей та їх реалізації!

27 червня TEDxKyiv запрошує на трансляцію TEDGlobal з Едінбургу! Записуйте 27 червня у ваші календарі! Деталі за посиланням: http://tedxkyiv.com/blog/2012/05/tedlive/

Немає коментарів:

Дописати коментар