28 серпня 2012 р.

Life management та успішність творчої людини

Життєвий баланс – це успішність в усіх ключових сферах життя, що дає і відчуття щастя, і страховку при будь-яких кризових ситуаціях.

Людську потребу в життєвому балансі яскраво зобразив Алекс Левітас.
Спробуйте уявити табуретку з однією ніжкою. Всидіти складно, чи не так?  Найменший струс загрожує падінням та пошкодженням. Так і в житті – люди, маючи цінності лише в сфері роботи, живуть зазвичай не дуже довго й не особливо щасливо.

Тоді додамо другу ніжку - цілі та цінності у сфері спілкування, це родина, друзі, колеги, учні. На двоногій табуретці вже можливо посидіти... проте лише деякий час.

Третьою ніжкою стане сфера хобі, зацікавлень та захоплень, що не перетинаються з роботою чи бізнесом.
Коли всі інтереси, всі мозкові зусилля людини прив'язані лише до однієї сфери, виникають дві проблеми.
Перша: мозок зациклюється на одному й тому ж, не перемикається увага та рано чи пізно настає "вигоряння", людина стає неефективною, втрачає інтерес до того, що робить.
Друга проблема в тому, що інтереси лише в одній сфері роблять мислення плоским та прямим. На противагу - зацікавлення в різних галузях роблять мислення об'ємним, трьохвимірним, дають мозку відпочити, перемикаючись з однієї діяльності на іншу.
Тринога табуретка буде стояти, але може легко перекинутися.

Додаємо четверту опору – цілі саморозвитку:  освіти професійної, освіти життєвої, розширення світогляду та ін. Це дає основу для Вашого успіху та заважає Вам нудьгувати із самим собою.

Апекс радить: ставлячи перед собою середньо- та довгострокові цілі, враховуйте всі чотири сфери,  Ваші головні опори життя: роботу (бізнес), сім'ю (коло спілкування), хобі (захоплення), самовдосконалення (освіту). І Ваша дійсність не буде схожа на одноногий табурет.

Отож, наповнюйте  життя!
 І не бійтеся втратити контроль за пріоритетною сферою, особливо, якщо це робота.
Автори бестселера "Rework", Девід Хайнемайер та Хенсон Джейсон Фрайд, розкриваючи новий погляд на бізнес та ділячись своїм успішним досвідом підприємництва, закликають керівників цінувати «зайнятих» співробітників.
Такі співробітники, яким треба скоріше закінчити робочий день (наприклад, вони мають забрати дітей або бути присутніми на репетиції хору), змушені шукати способи стати більш ефективними, тому мудро використовують свій час.
Існує приказка: «Якщо хочете, щоб щось було зроблене, доручіть виконання найбільш зайнятій людині». Тому керівникам потрібні зайняті люди, які мають достатньо інших турбот, окрім роботи. Коли керівник бажає працювати з людиною довгий час, йому не варто розраховувати, що робота буде займати життя співробітника повністю.

Якщо відчуваєте, що Вам це близько, якщо бажаєте повноти життя, час діяти! Визначте власні цілі в усіх сферах, візьміть на себе відповідальність за їх досягнення та розвивайтеся. Це природньо!

У наступних публікаціях - впорядкування власних ідей.

(с) Клуб творчого розвитку "Арт і Я"

Немає коментарів:

Дописати коментар