11 вересня 2012 р.

Каліграфія від А до Я» з Веронікою Чебаник / Basic Calligraphy Classes


Осінь – влучний час розвиватися та вдосконалювати свої вміння. 
Клуб «Арт і Я» дочекався вересня, щоб відкрити нові курси з європейської каліграфії, а саме базовий курс «Каліграфія від А до Я» та художній цикл «Майстерня вільної літери».

Каліграфія від А до Я» з Веронікою Чебаник – практичний курс для дизайнерів, декораторів та всіх охочих володіти мистецтвом красивого письма у латинських та кириличних шрифтах. Підійде, як для початку, так і для вдосконалення вмінь.

Для учасників на заняттях: теорія, демонстрація та практика.
Місце проведення: яскраве й затишне смарт-кафе «BiblioTech» (Київ, вул. Саксаганського 120).Час: щосуботи о 12:00 з 22 вересня до 22 грудня (перша група), щонеділі о 11:30 з 23 вересня до 23 груня (друга група).


Загальний зміст курсу:
+ Історія та теорія каліграфії.
+ Робота з тонким та широким пером.
+ Практичне застосування навичок (візитка, плакат, листівка, монограма, каліграфічний мейл-арт тощо).

Програма курсу:
1 етап. Презентація каліграфії як мистецтва та засобу мислення й творчості. Знайомство з інструментами каліграфа та їх можливостями. Робота над каліграфічним розчерком.
Власна монограма. Робота з "гамами" каліграфії. Ритми вертикалей та горизонталей, напівкруглі елементи. Базове засвоєння роботи з пером для подальшої роботи з каліграфічними письмом.
2 етап. Історія курсивного шрифту "італік". Базові елементи та літери. Засвоєння напису літер та слів. Використання курсиву для оформлення листівки, візитної картки та вишуканого поетичного тексту.
3 етап. Український скоропис. Історія та сучасна адаптація. Базові елементи та літери. Характерні начерки та загальний візерунок літер та тексту. Використання скоропису в декоративних надписах та оформленні.
4 етап. Круглий шрифт "рондо". Вправи для літер. Написання текстів для листування та вітальних листівок.
5 етап. Декоративний розчерк тонкого пера. Візерунки тонким пером, декоративна літера, оздоблення тексту.

Розмір курсу: 14 майстер-класів по 2 години.
Вартість курсу: 1860 грн. Участь за передплатою.
Бонус для кожного учасника: підручник з каліграфії, а також чай, кава, печиво.
Знижка для сімей та власників клубних карт "Арт і Я" - 10%.

Подача заявок на реєстрацію за формою http://reg.artiya.com.ua/calligraphy.html або за телефоном (098) 635 48 46.

Історія проекту: 
У грудні 2011 року проект почався з майстер-класів "Перше побачення з мистецтвом каліграфії" з Веронікою Чебаник. Узимку 2012 р. Клуб «Арт і Я» відкрили цикл занять у двох групах "10 сходинок до мистецтва каліграфії", дві групи охочих розпочали заняття. Неформальний освітній проект підтримали та розмістили на своїх майданчиках паб-бібліотека "Бабуїн" та галерея "Мінус 4". На завершення курсу у квітні відбулася виставка-конкурс робіт учасників. Навесні пройшов новий цикл майстер-класів з художньої каліграфії "Майстерня вільної літери" та базовий інтенсив-варіант "10 сходинок". У середині вересня можна буде побачити роботи учасників на виставці «Від розчерку до літери» у галереї «Мінус 4». Також у вересні клуб «Арт і Я» відкривають оновлені програми курсів з  базової та художньої  каліграфії у смарт-кафе «BiblioTech».

Інтерв'ю з учасниками курсів:
Юлія Овчаренко "В певний момент рука починає писати сама"
Олена Падолко "Головне розслабитися і робити все з душею"

Друзі проекту:

Немає коментарів:

Дописати коментар