13 вересня 2012 р.

Виставка каліграфічних робіт учасників курсівЗ 11 по 23 вересня клуб «Арт і Я» та галерея «Мінус 4» запрошують відвідати виставку каліграфії «Від розчерку до літери», на якій представлені роботи учасників базового та художнього курсів.

Подія для всіх, хто зацікавлений у каліграфічному мистецтві або хто хоче дізнатися про нього більше, хто бажає побачити результати навчального курсу та взяти участь у осінньому наборі.

Роботи учасників об’єднані у три секції:
Навчальний процес 
Каліграфічні арт-книги
Самостійні творчі роботи (каліграфія в роботі та хобі)

На виставці Ви зможете висловити свої враження пером та чорнилом.

16 вересня о 12:00 у рамках події окремо запрошуємо на неформальну презентацію каліграфії як мистецтва та засобу мислення від ведучої курсів Вероніки Чебаник. 

Вхід вільний

Місце: арт-галерея «Мінус 4», що знаходиться на другому поверсі чеської ресторації «Старомак» за адресою вул. Артема 37-41, Київ.
Галерея на карті: http://staromacek.com.ua/?page_id=68

Історію проекту можна подивитися у фотозвітах:

«Усіх слухачів курсів об’єднує пристрасть до каліграфії як мистецтва або майстерності, проте кожен учасник має свій рівень підготовки, свою сферу діяльності, свої сильні сторони й таланти, свої вподобання, ідеї та схильності. Тому вносить нові вміння у власну діяльність: у дизайн, декор, мистецтво, медіа, побут тощо. Це маленька, але суттєва сходинка угору для культури тієї чи іншої сфери». – Алла Калініченко, керівник проекту.

Друзі проекту:

Немає коментарів:

Дописати коментар