7 листопада 2012 р.

Скрап-дизайн: листівки у стилях Clean&Simple та американському


Ми продовжуємо майстер-класи у рамках курсу "Скрап-дизайн подарунків". Цього тижня запрошуємо виготовити листівки у Американському стилі та стилі Clean and Simple.


Американський стиль - класичний стиль скрапбукінгу, його використовують для створення дитячих альбомів, альбомів для подорожей. А також він надзвичайно популярний у виготовленні скрап-листівок. Для нього характерні життєрадісні теми, різноманітні поєднання паперу, яскраві фарби та велика кількість прикрас.

Скромний антипод американського - стиль Clean and Simple, який відрізняється лаконічністю та геометричністю дизайну. Для нього характерна обмежена кількість деталей, які точно ілюструють сутність задумки, вільний простір та кольорові акценти. На сторінці альбому у стилі Clean and Simple на перший план виходить фотографія, а декор стає другорядним. У листівках головна увага - напису, що доповнюється стриманим папером та декором з  акцентами.

На майстер-класі Ви дізнаєтеся, як підбирати елементи та ефекти до кожного стилю. Ви зробите листівку у американському стилі на занятті та отримаєте пакет елементів для листівки у стилі Clean and Simple, яку виготовите вдома.

Ви зможете використати скрап-папір, дироколи, троянди, стрічки, гіпсові фігурки, інший декор, а також необхідні інструменти, у тому числі швейну машинку!

Ведуча: провідний український скрап-дизайнер Оксана Музика.

Програма подій та реєстрація за посиланням або за тел. (098) 635 48 46.

Майстер-клас пройде у середу 7 листопада о 18:30, з повтором у суботу 10 листопада о 15:00. Тривалість 2 год. Приходьте вчасно!

Місце: креативний простір Часопис за адресою вул. Льва Товстого 3 (біля метро). На вході повідомте, що Ви прийшли на майстер-клас зі Скрап-дизайну.

Вартість участі у майстер-класі (включно з матеріалами): 160 грн.

На занятті буде розіграно корисний приз від профільного магазину ScrapShop.ua - набір скрап-паперу.
Приз від ScrapShop.Ua
Приєднуйтесь до сторінки проекту на фейсбуці ScrapDesignStudy та переглядайте фотозвіт з попереднього майстер-класу з виготовлення листівок у стилях Шебі-шик та Вінтаж.

Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар