20 листопада 2012 р.

Скрап-дизайн: виготовлення подарункової коробочкиЯкщо у вас коли-небудь було бажання зробити персональну коробочку для вашого подарунку, то цей майстер-клас саме для вас! На майстер класі ви навчитеся виготовляти коробочки будь-якого розміру, на основі простої викрійки, яка вимагає трішечки акуратності та уваги до деталей.

Нижню частину коробочки зробимо з кольорового картону, верхню – зі скрап-паперу, який декоруватимемо різноманітними елементами (стрічками, мереживом, квітами та перламутровими намистинками). Крім того, на кришечці створимо ярлик для імені одержувача вашого подарунку чи побажання!

Усе це під керівництвом ведучого українського скрап-дизайнера Оксани Музики.

 

Участь: 190 грн. Окрім майстер-класу вартість включає різноманітні матеріали, чай, каву, а також перебування в просторі "Часопис"

На занятті буде розіграно корисний приз від профільного магазину ScrapShop.ua - набір скрап-паперу.
Приз від ScrapShop.Ua

Подарунковий сертифікат

Обирайте час: 21 листопада, середа, 18:30- 20:30 або 24 листопада, субота, 15:00-17:00

Місце проведення: креативний простір Часопис, вул. Л. Товстого 3, біля метро Л. Товстого.

Будь ласка, реєструйтеся за посиланням або за телефоном (098) 635 48 46

Відвідування майстер-класу з циклу "Скрап-дизайн" можна подарувати подрузі. Ми підготуємо для Вас іменний сертифікат, виконаний в кращих традиціях скрап-дизайну.
Замовлення подарункового сертифікату за тел. (098) 635 48 46

Підписуйтесь на оновлення сторінки проекту на Facebook: ScrapDesignStudy, де Ви побачите фотозвіти попередніх майстер-класів.


Немає коментарів:

Дописати коментар