20 грудня 2012 р.

Соціальні проекти: Діти та харчування

16 жовтня - Всесвітній день продовольства (World Food Day)! В основі відзначення цього дня лежить ідея підвищення обізнаності населення у світовій продовольчій проблемі і зміцнення солідарності у боротьбі з голодом, недоїданням і злиднями. 

Працівники декількох компаній із аграрної сфери зробили свій внесок та організували збір продуктів і коштів, що передали у заклади, які потребують цього: безкоштовну їдальню «Карітас», центр допомоги безпритульним дітям та дітям з малозабезпечених родин «Місто щасливих дітей», Київський міський Будинок дитини ім. Городецького, громадській організації «Союз багатодітних сімей Подільського району» та Центр біженців «Рокада»


До цієї акції приєднався також клуб творчого розвитку "Арт і Я". Ми провели 2 майстер-класи у центрі «Місто щасливих дітей» та влаштували зустріч/тренінг арт-терапевта з вихователями Будинку дитини ім. Городецького. Незалежно від того, що людина робить, у всьому є краса та творчість. 

Малята розмальовували пряники з Настею Красовською, а старші діти вивчали хороші манери за столом та практикувались з Анною Ганчук. Бо млинці також треба вміти правильно їсти, не лише вірно користуватись столовими приборами.


Творча спільна робота дарує не менше турботи та любові, ніж матеріальна допомога. Приділяйте цьому час!


Ірина Олексин,
Клуб творчого розвитку "Арт і Я"

Немає коментарів:

Дописати коментар