22 грудня 2012 р.

Zira Zulu: "Каліграфія перестала бути для мене незбагненним дивом"

Продовжуємо знайомитися ближче з нашими учасниками курсів!

Ніна Бокарева (Zira Zulu) - учасник першої групи базового курсу з європейській каліграфії з Веронікою Чебаник, займається дизайном на телеканалі Ukrainian Fashion, розробляє стиль ефіру, рекламні, друковані та веб-матеріали. Останні три роки керувала дизайнерської службою у корпорації, де робили все, що стосується брендингу та реклами.

"Найбільше пишаюся довірою, яку мені надають замовники та колеги-дизайнери.

Я в захваті від великих видань, з красивою інфографікою, ідеально зверстаним текстом, де все має своє місце та простір організований максимально комфортно. Нещодавно мала можливість повністю проілюструвати та зверстати дитячу книжку. Це дуже приємна і навіть розслаблююча робота.

Люблю малювати в блокнотах - в кав'ярнях, аеропортах, парках, під час сніданку; зазвичай мені вистачає тонкої чорної ручки. Я дуже полюбила літери. У моїй роботі постійно доводиться мати справу з текстом і написами. Букви стали ближчими та зрозумілішими. Вони самі по собі неймовірно красиві.

Коли відвідувала заняття з каліграфії, перестала боятися «аналогових матеріалів», пробувала різні інструменти. Дуже сподобалося працювати з тонким пером! Мене приваблює сам процес, він затягує і заспокоює. Каліграфія перестала бути для мене незбагненним дивом. Ще, думаю, я навчилася краще спостерігати те, що роблять майстри.

Нещодавно допомагала декорувати весілля друзів - писала і малювала крейдою на дошках. 

Дизайнер мислить практично - я б хотіла взяти участь у розробці упаковки або якого-небудь продукту, де потрібен гарний леттерінг або каліграфічний напис. Але для цього потрібно ще багато вчитися."

Немає коментарів:

Дописати коментар