4 березня 2013 р.

Новини партнерів: арт-школа "Білий кіт" у галереї "Мінус 4"


У галереї «Мінус 4» відкривається АРТ-ШКОЛА вихідного дня
«БІЛИЙ КІТ»!
З 16 березня стартують надзвичайно цікаві цикли занять для дітей.

Перший: в рамках проекту «КНИЖКОВА ШАФА»
Оголошується набір дітей на авторські курси Галини Кальченко
«КАЗКА СВОЇМИ РУКАМИ» для дітей 5-7 років (починаються 16 березня, щосуботи з 11:30 до 13:00)
За 10 занять ми навчимося: уважно слухати і фантазувати, візуалізувати образи й ілюструвати історії за допомогою різних технік. Кожна дитина стане справжнім АВТОРОМ: володарем віддрукованої унікальної книжки казок з 10 історій з власними ілюстраціями!
В кінці курсу - справжня виставка робіт учнів в галереї «Мінус 4»!

 «КНИГА СНОВИДІНЬ» для дітей 8-11 років (починається 16 березня, щосуботи з 14:00 до 15:30)

На кожному з 10 занять ми будемо обирати найцікавіший сон, що наснився протягом тіжню (спроба згадати сон зміцнює пам'ять, розвиває фантазію  та мислення!), перетворювати його в сюжетну казку і ілюструвати за допомогою різних художніх технік та матеріалів. У процесі занять ми вивчаємо і застосовуємо на практиці різні поняття - композиція, акцент і нюанс, персонажі і антураж, драматургічна лінія і так далі. Створюємо книгу з усіма її елементами: обкладинка, форзац, титул і т.д. Основою книги стають сни учасників занять.
Кожна дитина стане справжнім АВТОРОМ: володарем унікальної книжки казок з 10 історій з власними ілюстраціями!
В кінці курсу - справжня виставка робіт учнів в галереї «Мінус 4»!

Два уроки по 35 хвилин, в перерві - компот, чай, печиво та легкі гри.

Техніки, які ми вивчимо: аплікація з пластиліну, різних типів паперу, ниток, гудзиків, клаптиків, малюнок фарбами (акварель, гуаш, олівці, фломастери). Створюємо персонажів з картону на мотузочці, змішуємо різні техніки.

Всі матеріали для занять надає арт-школа «БІЛИЙ КІТ».
Вартість курсу з 10 занять - 1000 гривень (можлива оплата частинами), 1 заняття = 2 уроки з веселою перервою = 100 гривень.Другий цикл: «ШКОЛА АНІМАЛІСТИКИ»
«МАЛЮЄМО КОТИКА ЗА 10 ЗАНЯТЬ» для дітей від 8-9 років
 (Починається 17 березня, щонеділі з 11:30 до 13:30)
За 10 захоплюючих занять: ми прослухаємо цікаву лекцію з картинками «СЛІД КОТА В МИСТЕЦТВІ» (батьки теж запрошуються!), ознайомимося з анатомією і пропорціями тіла тварини, навчимося помічати і передавати в малюнку його повадки і характер, засвоїмо основні поняття живопису - перспектива, композиція, світлотінь, принципи гармонії кольору. Дізнаємося, як за допомогою цих знань розвивати фантазію, креативне мислення і пам'ять, застосовуючи їх на практиці. І головне - навчимося зображати улюблену кішку або кота по фотографії або у власній індивідуальній манері!
В кінці курсу - справжня виставка робіт учнів в галереї «Мінус 4»!

Викладач: художник-анімаліст, педагог Ольга САМАР

Два уроки по 45 хвилин, в перерві - компот, чай, печиво та легкі гри.
Основні матеріали для занять надає арт-школа «БІЛИЙ КІТ».

Вартість курсу з 10 занять - 1000 гривень (можлива оплата частинами), 1 заняття = 2 уроки з веселою перервою = 100 гривень.
Кожному учню арт-школи - подарунок: БЕЗКОШТОВНО майстер-клас з рукоділля в арт-школі «Білий Кіт», екскурсія «ГІГАНТСЬКИЙ КАЛЕЙДОСКОП» і фотосесія з занять.
Діти вчаться - батьки відпочивають! Батьки отримують в подарунок дисконтну карту постійного Гостя чеської ресторації «Старомак»
Запис за телефоном: 067 770 07 57, 050 800 59 03, Оксана Шевченко, куратор галереї «Мінус 4». Електронна пошта: art.minus4 @ gmail.com
Кількість місць в групі обмежена!

Немає коментарів:

Дописати коментар