14 травня 2013 р.

Behance Portfolio Review #3 у КиєвіBehance Ukraine та клуб творчого розвитку "Арт і Я" запрошують вас на Behance Portfolio Review #3 у Києві.

На цей раз у нас будуть і відмінні спікери, які після своїх виступів будуть виконувати роль експертів, і можливість для кожного учасника показати свою роботу і отримати відгук про неї.

Список спікерів: Анже Йереб, Ігор Скляревський, Олексій Волков, Світлана Себякіна та інші.

Що б стати повноцінним учасником Review, вам потрібно підготувати презентацію своєї роботи в зручному для вас вигляді: PDF-презентація на ноутбуці або планшеті, або набір картинок, або роздруковані картинки, або робота, втілена в матеріалі. Найкраще сфокусуватися на одному проекті і спланувати час презентації так, щоб не перевищити регламент 3 хвилини. Непогано також заздалегідь підготувати ключове питання щодо вашої роботи, яке ви зможете поставити експерту і аудиторії.

Після закінчення Review у вас буде час показати розширену версію свого портфоліо учасникам, поспілкуватися з колегами і приємно провести час в дружній атмосфері нашої спільноти.

Зустріч відбудеться 18 травня 2013 о 18:00 в Kyiv Working, за адресою: м. Київ, бізнес-центр, вул. Московська, 27 (5 поверх).

Вхід за реєстрацією: реєстрація безкоштовна, заявки направляйте за адресою:http://vartodesign.org/behance/.

Ми вдячні Kyiv Working за те, що приймають нас у своєму душевному коворкінгу (http://kyivworking.com/), ВАРТО за всебічну підтримку і допомогу, нашим інфопартнерам: журналу про дизайн TheSign (до речі, на зустрічі нас чекає також невелика презентація журналу ) і клубу творчого розвитку "Арт і Я".

Якщо у вас виникнуть питання, що стосуються зустрічі або спільноти Behance Україна, ви завжди можете звернутися до амбассадора Behance в Україні Ольги Протасової: www.facebook.com/olyaprotasova.

Немає коментарів:

Дописати коментар