6 червня 2013 р.

Скрап-дизайн: фотоальбоми

 


У цю суботу 8 ЧЕРВНЯ о 11:00 ми доторкнемося до справжнього скрапбукінгу,  як колись Марк Твен, створимо свій перший АЛЬБОМ З ФОТОГРАФІЯМИ та неймовірно важливими нотатками!

Ваш перший міні-альбом буде розміром 15х15см, в ньому буде 4 сторінки та кишеня для важливих дрібниць. Щільна обкладинка допоможе зберегти форму надовго, а барвистий скрап-папір всередині підкреслить яскравість ваших фото. На занятті ми вивчимо конструкцію альбому та розмістимо в ньому фото, прикрасимо квітами, брадсами та гіпсовими прикрасами.
Тематика альбому будь-яка!

Для максимально гарного результату на цьому мк, вам знадобляться фотографії, тому не забудьте надіслати 4 ваших фото на адресу omelamory@gmail.com до 17:00 четверга.

Або беріть в з собою вже роздруковані фото, розміром 10х7,5см (половина стандартного фото 10на15см).Майстер-клас пройде у світлій студії на Подолі, на вулиці Спаській 9а, оф 77.
Початок о 11:00, 8 червня. Тривалість: 3 години.

Вартість окремого мк: 210грн. Всі матеріали входять у вартість.

Приходьте з другом - отримаєте знижку 20грн!

Зареєструватися на майстер-клас можна за телефоном (098) 635 48 46 Алла

або написавши на пошту allakalinichenko@gmail.com

 

У продовження теми ми проводимо ексклюзивну лекцію від майстрині Оксани Музики «СЕКРЕТИ СТВОРЕННЯ ВЕЛИКОГО АЛЬБОМУ» у середу 12 ЧЕРВНЯ о 19:00

Якщо ви вже коли-небудь робили великий фотоальбом, то знаєте, що цей проект може затягнутися на кілька місяців, втративши свою головну ідею.
Або вас лякають технічні деталі створення альбому, такі як створення обкладинки та з'єднання всіх сторінок в єдине ціле.

Створення альбому - це складний проект, до нього потрібно добре підготуватися та засвоїти важливі аспекти, які можна поділити на дві частини: естетична й технічна. Саме про них буде наша лекція.

1. Тема і колірна гамма.

2. Підбір матеріалів, економічні розкладки.

3. Об'ємні або пласкі прикраси.

4. Деталі, які пов'язують весь альбом.

5. Основа сторінок: м'яка, тверда.

6. Обкладинка: паперова, тканинна, прошита на машинці.

7. Кріплення альбому: на кільцях / стрічках, плетіння.

8. Упаковка альбому і зберігання.

На мк ми покажемо вам різні варіанти альбомів та розповімо про особливості конструкцій. А також про те, з чого почати робити ваш альбом.

Місце проведення: студія на вулиці Спаській 9а, оф 77.

Дата проведення: середа 12 червня, початок 19:00.

Тривалість: 1 год.

Вартість: 130грн

Приходьте з другом - отримаєте знижку 15 грн!

Зареєструватися на лекцію можна за телефоном (098) 635 48 46 Алла
або написавши на пошту allakalinichenko@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар