1 серпня 2013 р.

Виставка каліграфії. Літо 2013


Наша виставка «Від розчерку до літери» присвячена культурі і навчанню української та європейської каліграфії. Проект стартував у 2012 році зі звітної експозиції випускників перших курсів, а далі став традиційною виставковою подією і для шанувальників краси каліграфії в цілому. Учасники пізнають каліграфію зсередини, розуміють її ритм, секрети плавності ліній, гармонію плям, кольорів та прагнуть поділитися своїми успіхами з глядачами.

На виставці розмістилися творчі роботи учнів курсів, каліграфа Вероніки Чебаник, майстрів з леттерінгу Вікторії та Віталіни Лопухіних, Кирила Ткачова. Декорація виставки - колективні полотна.

Експозиція відкриє відвідувачам, як використовують каліграфію в хобі та в професійній діяльності, в мейл-арті та в дизайні, в живописі та декорі, а крім того чому можна навчитися в досить короткі терміни, маючи бажання та завзятість.

Паралельно з виставкою в серпні на сайті www.artiya.com.ua будуть публікуватися інтерв'ю з учасниками, про те, чим вони займаються по життю і як каліграфія змінює їх навколишній світ.

Бажаючих залишити свій творчий слід запрошуємо на відкриття виставки у п'ятницю 2 серпня (19:00), де можна приєднатися до створення колективної каліграфічної роботи, а разом з тим поспілкуватися з майстрами.

На закритті 11 серпня пройде практичний майстер-клас з пластилінового леттерінгу для дизайнерів, аніматорів та ілюстраторів від Ольги Протасової.

Заходи в рамках виставки:

2 серпня, п'ятниця, 19:00-21:00 - Відкриття виставки: зустріч з учасниками, майстром Веронікою Чебаник та організаторами, колективний перформанс. Місце: галерея «Мінус 4». Вхід вільний.

3-4 серпня, субота-неділя - тренінг від дизайнерів-калиграфів Вікторії та Віталіни Лопухіних «Літерація в книжкових виданнях». Місце: Startup Ukraine, вул. Московська 27, 5 пов.

11 серпня, неділя, 11:00-14:00 - благодійний воркшоп з Ольгою Протасової «Пластиліновий леттерінг». Місце: галерея «Мінус 4».

Додаткова інформація та запис на воркшопи за тел. 098635 48 46 або на сайті www.artiya.com.ua

Організатори:  Студія каліграфії та Клуб творчого развитку «Арт і Я» за підтримки галереї «Мінус 4»
Місце проведення:  Київ, галерея «Мінус 4», вул. Артема 37-41, 2й поверх чеської ресторації Старомак.
Дата:  02 — 12.08.2013
Офіційний сайт:  www.artiya.com.ua
Керівник проекту: Алла Калініченко, клуб «Арт і Я», (098) 635 48 46, alla@artiya.com.ua

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/687572784591047/

Інформаційна підтримка:

Немає коментарів:

Дописати коментар