2 грудня 2013 р.

Олеся Піхоцька: "Я навчилася бачити в літері її образ, характер та настрій"


Знайомтеся з нашими учасниками й випускниками! 
Олеся Піхоцька - дизайнер у компанії "Виставкові стенди". Пошук нових знань Олесю привів на наші курси каліграфії. Після закінчення навчання вона взяла участь у виставці каліграфії "Від розчерку до літери. Літо 2013" та продовжує вивчати каліграфію самостійно. Наразі у захопленні від турецької каліграфії!
"Курси дуже змінили моє ставлення до шрифтів, літер. Я навчилася бачити в літері її образ, характер, настрій. Я зрозуміла, що це унікальне мистецтво. Хочеться вивчати його все більше і більше.

За освітою я аналітик комп'ютерних систем, проте в області дизайну вже 5 років, і іноді я хвилююся, що у мене немає художньої освіти. Це і стало причиною відвідування курсів.
Цього року я вирішила піти на курси, я навіть не знала які саме та навіщо. Може почути щось нове, може просто для того щоб себе заспокоїти папірцем про закінчення курсів.
Переглядаючи інформацію з різних занять, я випадково знайшла курси каліграфії Вероніки Чебаник… і була дуже здивована. Я не думала, що каліграфія використовується донині, багато людей вже забули, як писати від руки, і я теж.

У майбутньому є багато ідей пов'язаних з каліграфією, але поки вчитися, вчитися і ще раз вчитися!"

Частина експозиції виставки "Від розчерку до літери. Літо 2013" 

Турецька каліграфія від Олесі

Немає коментарів:

Дописати коментар