3 січня 2014 р.

Тренінг творчого розвитку з Віталієм Бугарой та Дмитром Сидоровим


Тренінг розвитку творчих здібностей допоможе пізнати себе з нового боку і стане корисним у пошуку натхнення та способів самовираження.
Ведучі: Віталій Бугара та Дмитро Сидоров. Незабаром читайте наше інтерв'ю з тренерами.

Якщо ви бажаєте відкритися для творчості або поліпшити свою результативність у будь-якій справі, запрошуємо гарно та з користю провести суботній день:
  • Ви спробуєте себе у різних ролях, активізуєте свою творчу сторону та відчуєте те, що відчувають художники, музиканти й актори в момент натхнення.
  • Ви оволодієте новими інструментами пошуку креативних ідей та методами творчого підходу до вирішення різних завдань.

Тренінг підходить широкому колу людей різних професій. Його мета:  розвинути в людині «пластику» мислення, звільнити від стандартів та стереотипів, що пов’язані з творчістю, розкрити потенційні можливості кожного учасника.

Ситуації тренінгу дозволять м'яко вийти за межі зони комфорту та відчути себе в новій, творчій якості, переживаючи при цьому лише драйвові та позитивні емоції. Тренінг є поштовхом до особистісного росту, наповнює відчуттям повноти життя і радістю.

Програма тренінгу розроблена таким чином, щоб на психофізичному, ментальному та емоційному рівнях впливати на творчі здібності людини.
У тренінгу особлива увага приділяється розвитку правопівкульних (творчих) функцій мозку, які на тлі сучасного життя проявляються рідше за лівопівкульні (раціональні). Такий дисбаланс заважає повноцінному особистісному розвитку. А вправи тренінгу покликані збалансувати цей дисонанс.

Така ж підвищена увага приділяється формуванню творчого підходу в будь-якій справі, як методу входження до стану, коли людина показує максимальні показники своєї діяльності. Це відноситься до будь-якого виду активності: питань бізнесу, спорту, відносин, тощо.
Творчий підхід дозволяє відчути задоволеність процесом роботи та значно поліпшити її результативність.


Час проведення: субота, з 10:00 до 17:00 з перервами, коли ви зможете випити чай, каву чи пообідати. Дата проведення тренінгу визначається за набором групи, починаючи з лютого.

Вартість участі:
500 грн. - з реєстрацією та передплатою.
Передплата 100% вартості, або 50% до тренінгу та решта на події.


Відгук Марини, учасниці тренінгу з розкриття творчких здібностей, листопад 2013р.:

Немає коментарів:

Дописати коментар