7 березня 2014 р.

Руслана Недашківська: "Це корисний духовний відпочинок від робочих стресів"

Ми поспілкувалися з однією з наших випускниць базового курсу каліграфії та активних учасників воркшопів - Русланою Недашківською.

"Каліграфія для мене це корисний духовний відпочинок від робочих стресів. Це можливість краще зрозуміти природу шрифтів та їхнє значення у графічному дизайні, адже шрифт це не просто підпис під картинкою, а невід’ємна, не менш значуща, частина дизайнерської композиції. 

Моє ставлення до каліграфії та шрифтів стало значно серйознішим та більш професійним. Безумно, вплив навчальної групи та висококваліфікованого викладача підштовхував до самовдосконалення.

За освітою я графічний дизайнер. Рік тому закінчила навчання в художньому вузі. У даний момент я працюю в рекламній агенції TBWA на позиції арт-директора. Робота саме в рекламі мене цікавила ще зі студентських років, тому в процесі навчання я неодноразово їздила на стажування в рекламні агенції до Польщі. Одним з моїх довготривалих захоплень було вивчення польської мови і всього що пов’язано з цією країною, адже я маю польське походження, за останні роки у мене з’явилось  багато друзів в цій країні.


Цікавих дизайнерських проектів було багато. В студентcкі часи із захопленням робили контактний друк  (це коли обираєш предмети на певну тему, наприклад, набір кухонних терок, потім викладаєш з них композицію на фотопапері вмикаєш проявочну лампу засвічуєш плівку, потім її проявляєш та отримуєш зафіксовану на фотопапері композицію з цих предметів). 
Іншим цікавим проектом з типографіки  було створення шрифтової композиції за допомогою ручного набору. Наступним проектом, що запам’ятався стала фотографіка під назвою «Літери в місті» впродовж місяця я знімала фрагменти міського середовища, що нагадували літери з алфавіту.

Зараз, коли я працюю мені доводиться створювати рекламні макети в певних клієнстських рамках, але все ж, часом трапляються можливості проявити свою творчу індивідуальність, головне не боятися,  бути сміливою, і  орієнтуватись дійсно на високий рівень.Мої вміння і навички в каліграфії підвищили рівень моїх дизайнерських робіт. У цілому курс каліграфії вчить не тільки безпосередньому ремеслу «красивописання», але і відчуттю композиції, гармонії елементів і плям в аркуші."

Немає коментарів:

Дописати коментар