4 березня 2014 р.

Наталі Гут: "Каліграфія це величезний простір для експериментів"

Наталі Гут встигла пройти поглиблені курси з Веронікою Чебаник з художньої каліграфії, скоропису та наразі закінчує курс  "Спенсерівська каліграфія та френч-скрипт", крім того прийняла участь у кількох наших виставках "Від розчерку до літери" та бере участь у організаціїї фестивалей шрифту та каліграфії "Рутенія".

"Каліграфія для мене перш за все це процес (медитативний і захоплюючий). Звісно, приємно коли  є  позитивний  результат, але на разі сам процес  приносить  мені більше задоволення. Особливо подобається те, що каліграфія це величезний  простір для експериментів з різними матеріалами, техніками, адже писати можна майже чим завгодно і на чому завгодно.  Після занять на курсах каліграфії я ще більше впевнилась в тому наскільки широкою є сфера застосування каліграфії,  що дуже надихає продовжувати займатись і впроваджувати її в життя.  Хочеться,  щоб в нашому житті, на вулицях, предметах...  було більше грамотної каліграфії!

Навчаюсь на графічного дизайнера, бо малювати і вигадувати щось люблю з дитинства. У вільний час малюю ілюстрації, захоплююсь хенд-мейдом та  каліграфією. Саме в інституті я відкрила для себе мистецтво каліграфії, і одразу дуже захопилась ним. Мені здається,  що підсвідому  любов до красивих літер мала з дитинства та завжди намагалась гарно виписати слова. Але лише кілька років назад дізналась, що краснописання це ціле мистецтво, на рівні з живописом, графікою, архітектурою... Активно практикую  каліграфію близько року. Інтерес до каліграфії дав мені можливість спробувати себе в якості організатора міжнародного фестивалю каліграфії і типографіки "Рутенія 2013".  На мою думку, такі події важливі й корисні не лише людям, що безпосередньо пов’язані з  каліграфією, а й широкому загалу, тим, хто ще не відкрив для себе цей захоплюючий світ красивої літери.

Застосовую навички каліграфії в графічному дизайні (у оформленні  книг, створенні логотипів, плакатів, упаковок), в листівках ручної роботи, а також в мейл–арті. Нещодавно  я відкрила  для себе каліграфічний живопис, де я можу експериментувати з  різноманітними інструментами  та матеріалами."
Немає коментарів:

Дописати коментар