18 квітня 2014 р.

Закохатися у каліграфію 26 квітня!


Запрошуємо у суботу 26 квітня на перше побачення з мистецтвом каліграфії у затишному подільському кафе "Любовь-Морковь".
Це буде теоретично-практичний майстер-клас від майстра-каліграфа Вероніки Чебаник, яка познайомить вас з українською та європейською каліграфією.

У програмі:
1) Лекція Вероніки Чебаник у супроводі відео класичної та сучасної каліграфії;
2) Практична демонстрація різних інструментів і можливостей їх використання в каліграфії;
3) Творча робота кожного учасника на тему літер латинського (курсив) і кириличного (скоропис) рукописного шрифту за зразками і з використанням різних інструментів.
У завершення - каліграфія на великому форматі паперу надворі.

Вероніка Чебаник розробила та викладає перші курси каліграфії, які почали проводитися в Києві два роки тому, в клубі "Арт і Я". Майстриня відмінно знає різні стилі письма та відкриває таку можливість іншим через навчання головним основам цього мистецтва .

Назва майстер-класу не випадкова, каліграфія - це емоційний та чуттєвий процес.
Ведуча в одному з інтерв'ю зазначила:
"Я досить довго обмірковую свої роботи з каліграфії, роблю багато вправ. Але народжуються вони одним подихом, на емоціях, чуттевості, без зайвої метушні, бо каліграфія для мене - це засіб самовираження через поєднання ліній, плям в єдину композицію.
Ми трохи стомлені від технологій та штучності в усьому - від одягу і харчування до сприйняття інформації через екрани моніторів. Не секрет, що багато уваги сьогодні приділяється рукотворному мистецтву, повертається забуте мистецтво епістолярного жанру, стало модно писати листи та відправляти поштою, підписувати та дарувати ручні листівки, застосовувати письмо у графічному дизайні. 
Каліграфія дає змогу не лише втілювати своє вміння красиво писати літери, але й відчути спокій та гармонію в начерках слів, навчитись зосереджуватись, бути уважним." 
Час: субота, 26 квітня, 11:00-13:00.
Місце: кафе "Любовь-Морковь", Київ, вул. Верхній Вал 16/4

Участь за реєстрацією. Записатися можна за формою нижче.
Вартість участі символічна: 30 грн.
Якщо маєте питання, тел. 098 635 48 46 (Алла, організатор)


Організатори: 
Клуб творчого розвитку "Арт і Я"
Творча група "SayH1"
Кафе "Любовь-Морковь"

Немає коментарів:

Дописати коментар