12 листопада 2014 р.

Лекція-практикум "Можливості каліграфії" з Веронікою Чебаник


У понеділок 17 листопада о 19:00 запрошуємо на лекцію-практикум від Вероніки Чебаник.

Це подія для дизайнерів, ілюстраторів, всіх, хто цікавиться каліграфією, але прагне дізнатися про можливості цього мистецтва безпосередньо від майстра. Цей день може стати новим витком у вашій творчості чи діяльності.

Ви побачите історичні стилі письма, їх відмінності та сучасні форми у творчості провідних каліграфів світу. Ви почнете розуміти, що при створенні напису вирішальну роль відіграють властивості інструментів каліграфа. Ви спробуєте деякі з них на практиці.


Про лектора:

Вероніка Чебаник художник-графік, займається каліграфією більше 15 років, викладає в Київському індустріальному коледжі, а також з 2011 року розробила і викладає перші курси каліграфії в Києві, в студії "Арт і Я". Майстер відмінно знає різні стилі письма та відкриває таку можливість іншим через навчання головним основам цього мистецтва. У нашій школі пройшли навчання більше 200 студентів, найактивніші з яких взяли участь у сезонних виставках каліграфії "Від розчерку до літери".
"Я досить довго обмірковую свої роботи з каліграфії та роблю багато вправ. Але народжуються твори на одному диханні, на емоціях, чуттєвості, без зайвої суєти, тому каліграфія для мене - це засіб самовираження через поєднання ліній, плям в єдину композицію."
Подія "Перше побачення з мистецтвом каліграфії", квітень 2014

Час: 17.11.2014, 19:00-20:30
Місце: Студія "Арт і Я", Хрещатик 32б, оф.8.

Але всіх не вмістимо! Реєстрація обов'язкова, за формою нижче.
Організаційний збір для участі: 50 грн або коробка вашого улюбленого печива чи цукерок :)
Папір та інструменти для практикуму надає студія.Організатор: Клуб творчого розвитку "Арт і Я"

Інформаційні партнери:  Спілка дизайнерів "ВАРТО" | Платформа  

Немає коментарів:

Дописати коментар