9 квітня 2015 р.

Лектори: Вікторія та Віталіна Лопухіни

З 2013 року викладають спецкурси в школі каліграфії в клубі "Арт і Я" з готичного письма, старослов'янської кирилиці та з розробки летерингу. 6-9 серпня 2015 року - інтенсив-курс з розробки каліграфічного шрифту спільно з Вікторією Грабовською (Польща).


Віка та Віта Лопухіни  - графічні дизайнери, каліграфи, ілюстратори, викладачі, фрілансери.

Закінчили інститут КДІДПМіД ім. М. Бойчука, працювали в таких агенствах, як: Visualizers, Babich design, Yappi.

З 2009 - активні учасники всеукраїнських та міжнародних конкурсів по шрифту і каліграфії.

З 2011 року учасники шрифтових конференцій, лектори. В цей же час активно почали вести серії майстер-класів, на даний момент провели близько 25 різних лекцій і майстер-класів.
Проводили майстер-класи в різних країнах і містах: Познань (Польща), Мінськ (Білорусь), Львів (Україна), Санкт-Петербург (Росія), Челябінськ (Росія), Перм (Росія), Київ (Україна), спільний перформанс з Манохар Десаї в Пуне (Індія, інститут дизайну).

З 2013 року почали працювати в КДІДПМіД ім. М. Бойчука, спочатку як асистенти Василя Яковича Чебаника, після почали викладати.

Живуть і працюють у Києві.

Працювали з такими компаніями та брендами: Syndicate Original, розробляли каліграфію і леттерінг для фільмів «Романови», «Лермонтов», «Війна в Кореї», малювали для PopAppFactory, розписували стіни в Epam, працювали з агенством Front Pictures, працювали над макетом обкладинки для Pocket Book, працювали над лого для FIRMA family, над лого для Wacom Ukraine, робота з Kievstar, робота над календарем Zeppelin Ukraine, робота з Montegrappa Ukraine, з Helen Marlen Group, розробляли макети каталогів для  "Центру сучасного мистецтва",  робота з університетом Києво Могилянська Академія, оформили два авторських збірника, зробили понад 100 логотипів для приватних осіб і компаній.

Роботи можна переглянути за посиланнями:
http://vikavita.com/
https://www.behance.net/VikaVita_Lopukhiny
https://dribbble.com/VikaVita
https://www.facebook.com/vikatavitaka
https://vk.com/vikavitalina
https://instagram.com/vikatata/

Немає коментарів:

Дописати коментар