20 квітня 2018 р.

Курс каліграфії гострим пером: Copperplate та Modern calligraphy з Веронікою Чебаник


11 травня розпочинається курс, який підвищить ваш рівень володіння гострим пером. Він орієнтований на поглиблене вивчення класичного англійського курсиву Copperplate та варіацій в стилі Modern Calligraphy.

За час занять ви опануєте головні принципи письма гострим пером – ритм та стрункість ліній. Ви дізнаєтесь як створювати виразні та гармонійні текстові композиції з використанням декоративних елементів та розчерків.

А знання класичної каліграфії допоможуть перейти від традиційних технік до невимушеного модерну та пошуку власного стилю.

У програмі:
  • вправи на правильну роботу з пером в нахильному тримачі;
  • принципи побудови та правила написання класичних великих і малих літер кирилиці та латиниці;
  • від букви до слова: інтервали, зв'язки та лігатури в словах;
  • поєднання літер в композиції слова та тексту;
  • ритм та динаміка як спосіб створення власного стилю;
  • форми виносних елементів і декоративних розчерків;
  • знайомство з варіативною літерою, та можливостями інструменту для створення сучасих каліграфічних написів.

Для кого: для тих, хто має базові навички володіння гострим пером та для тих, хто пройшов модуль «Американський курсив».

Якщо ви раніше не займалися каліграфією, перед курсом ви можете пройти підготовку на індивідуальних заняттях з майстром. Спитайте про заняття в координатора: 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Курс «Copperpale та Modern calligraphy» – один з модулів курсу «Каліграфія гострим пером від базових навичок до майстерності». Якщо ви хочете опанувати гостре перо і створювати виразні каліграфічні композиції, рекомендуємо пройти усі модулі поступово.

Роботи Вероніки Чебаник у стилі Copperpale та Modern calligraphy

Викладає: Вероніка Чебаник –– куратор базового курсу з європейської та української каліграфії від зародження школи каліграфії «Арт і Я» у 2011 році, також автор та викладач програм з поглибленого вивчення різних стилів каліграфії: скоропису, копперплейту, американського курсиву та спенсеріану. Учасник виставок з мистецтва каліграфії, автор видання прописів «Italic calligraphy: latin & cyrillic» та комплекту «Каліграфія браш-пеном в різних стилях».

Група I: 11 травня – 29 червня.
Графік: щоп'ятниці о 10:00–12:00.

Група II: 19 червня – 12 липня.
Графік: щовівторка та щочетверга 19:00–21:00.
Тривалість: 8 занять.

Вартість модулю:
2800 грн.
Знижка 10% студентам та випускникам школи.

Якщо ви хочете подарувати курс або один з модулів, ми можемо оформити подарунковий сертифікат та (або) набір інструментів для курсу.

Кількість місць обмежена!
Реєструйтеся за формою або за телефонами 098 607 12 67 (Марія) або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар