20 серпня 2018 р.

Майстер-клас «Кирилична каліграфія: в’язь» з Наталією Ком’яховою


Перед початком нового курсу «В’язь. Слов’янська каліграфія» з Наталією Ком'яховою запрошуємо познайомитись з унікальним кириличним письмом в’яззю на майстер-класі 19 вересня.
Унікальним тому, що ця техніка слов'янського письма справді виняткова і не схожа на жодну з європейських писемних традицій.

На майстер-класі ви дізнаєтесь історію виникнення в'язі, вивчите її особливості, пройдете шлях від базових вправ до написання декоративних літер та висловів. А також дізнаєтесь як використовувати слов’янську в'язь в своїх каліграфічних роботах.

У програмі:
  • історія та особливості виникнення в’язі;
  • письмо літер, їх зв’язки (лігатури), декоративні елементи;
  • композиція слова з використанням виразних засобів лігатурного письма.

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією (спеціальної підготовки чи художньої освіти не потрібно) та для тих, хто має навички, проте хоче познайомитися з в'яззю.

Попередній майстер-клас  «Кирилична каліграфія: в’язь» з Наталією Ком’яховою

Викладає: Наталія Ком'яхова – каліграф, дизайнер, графік та ілюстратор з 2013 року. Засновник майстерні Narbutorium. Співпрацює з багатьма видавництвами, зокрема «Чорні вівці», «КСД», «Книголав» та іншими. Проводила вокршопи, майстер-класи та лекції з кириличної та європейської каліграфії у Києві, Львові, Луцьку.

Викладає у школі каліграфії «Арт і Я», учасник виставок «Жива каліграфія» «Живий шрифт», «Вільні літерації», «Локація», «Білий простір» та фестивалю «Простір літер».

Портфоліо:
instagram.com

Роботи Наталії Ком'яхової у стилі в'язі

А якщо ви хочете більш поглиблено опанувати кириличну каліграфію у стилі в'язі, 26 вересня розпочинається інтенсив «В’язь. Слов’янська каліграфія» з Наталією Ком’яховою.

Час: 19 вересня, середа 19:00–21:30.
Тривалість: 2,5 години.

Місце: школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, офіс 8.

Вартість: 400 грн.
Кількість місць обмежена, участь за передоплатою.

Для заняття ви отримаєте набір вправ, які зможете виконувати і надалі, після майстер-класу.
Інструменти: Pilot Parallel Pen 2,4 мм або прямий тримач + пласке перо 2,5 мм. Можна прийти зі своїми або придбати в магазині нашої школи.

Якщо ви хочете подарувати майстер-клас, ми можемо оформити подарунковий сертифікат.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 або 098 635 48 46 (Алла).

Немає коментарів:

Дописати коментар