Про клуб


Клуб творчого розвитку "Арт і Я" створений у 2009 році з метою проведення культурно-освітніх заходів та популяризації креативного відпочинку.

Наша команда: організатори, майстри, митці, тренери та викладачі.

Наші контакти:

Тел.: 098-635-48-46
E-mail: info@artiya.com.ua
Адреса: Студія "Арт і Я", м. Київ, вул. Хрещатик 32б, оф. 8, вхід з вул. Прорізної через арку "Кава на Прорізній".

Клуб  "Арт і Я"  відкритий до взаємодії та співпраці.


Наші проекти:


Доступні культурно-освітні заходи

Соціальний проект для дорослих та дітей. Заходи та цикли подій, що є доступними та цікавими за вартістю і місцерозташуванням.
Нашими партнерами виступають заклади, які надають майданчики, необхідні умови для проведення подій та збагачують безпосередніми послугами можливості відвідувачів.

Напрями подій за останній час:
Мистецтво каліграфії для дизайнерів та всіх охочих: майстер-клас, цикл занять. Партнери: книжкова кав'ярня Бабуїн, галерея Мінус 4.
Мистецький клуб для дітей від 6 до 10 років: Грецька культура та міфологія, Теми в творах мистецтва. Партнер: книжкова кав'ярня Бабуїн.
Творчі майстер-класи для дітей від 3 років. Партнер: кафе-ресторан Dragee.
Безкоштовні творчі події на екологічні та соціальні теми. Партнери: дисконт-клуб Егоїсти, кафе-ресторан Dragee.
Арт-бук (Art book): скрапбукінг, іллюстрація, ручний друк тощо. Партнери: книжкова кав'ярня Бабуїн, галерея Мінус 4.

Анонси заходів на сторінці Новини.
Проект діє з 2011 р.Для компанії та співробітників: творчий відпочинок

Проект для співробітників, що бажають спробувати альтернативний відпочинок, та для керівників, що піклуються про збалансований розвиток свого персоналу.

Творчість, як і спорт, підживлює професійний та життєвий тонус, це процес створення нового, відкриття можливостей, самореалізація.

Творчі події стимулють креативне та образне мислення, що корисне і в повсякденному житті, і в бізнесі, коли потрібні нестандартні, але конструктивні рішення.

Спільна творчість, відмінна від щоденних професійних завдань, добре знімає напруження, дає радісні емоції та згуртовує колектив.

Ви можете обрати з каталогу майстер-клас, тренінг чи культурну подію або розробити з нами індивідуальне замовлення для Вашої компанії. Ми підготуємо та проведемо подію у приміщені компанії, в нас, або в іншому затишному місці.

Щоб отримати каталог, зв'яжіться з нами за тел. 098-635-48-46 або e-mail:  info@artiya.com.ua.

Проект діє з 2010 р.

Фотогалерея проектуСоціальний проект: виїзні майстер-класи для дітей

У рамках проекту ми здійснюємо поїздки з творчими майстер-класами до дитячих будинків та інших закладів, де вихованці потребують особливої уваги. Такі заходи відбуваються по всій країні за підтримки друзів, партнерів, грантів.

Найкраща турбота – це спільна праця, а коли вона творча – це значний вклад. Даруючи дітям творчі майстер-класи, ми піклуємось про них у той момент та даємо поштовх до розвитку.

Запрошуємо компанії та всіх бажаючих долучитися до проекту! Вашим внеском може бути те, що Вам під силу - фінансування матеріалів, транспорт, викладання майстер-класів чи фото-відеорепортаж, тощо. Завжди раді пропозиціям!

Зв'язатися з нами: за тел. 098-635-48-46 або e-mail:  info@artiya.com.ua.

Старт проекту відбувся у 2010 р. з участі у "Великій ідеї".