| Київ |Перша школа української та європейської каліграфії, створена в Києві, почала свою діяльність з майстер-класів та курсів у 2011 році.

Коли не було іншої можливості заглибитись у вивчення каліграфії, окрім он-лайн уроків та предмету Шрифт на деяких спеціальностях в Інституті дизайну та Академії Мистецтв. 

Першими студентами курсів каліграфії стали молоді графічні дизайнери, архітектори та ілюстратори, що навчалися з метою професійного розвитку. 

Проте сьогодні на заняття приходять зацікавлені різної спеціалізації та віку: економісти, філологи, соціологи, підприємці, школярі та ін.

Тепер каліграфію вивчають не лише з професійною метою, але й з бажанням розвитку нового хобі, збагачення повсякденного життя, пошуку гармонії та уважності в ритмічному письмі.

Перший і ключовий викладач нашої школи Вероніка Чебаник створила програму початкового вивчення основних рукописних шрифтів на Базовому курсі з української та європейської каліграфії

Після Базового курсу випускники йдуть на поглиблені курси з певних шрифтів, або на спеціальні курси із застосування каліграфії в дизані, або відточують майстерність самостійно.

За 6 років існування курсів серед учнів Вероніки Чебаник є відомі каліграфи, які досягли успіху завдяки гарній базі знань та власній старанності на шляху до каліграфічної майстерності.

Випускники, які стали за цей час наступним поколінням викладачів: Анна Єгорова, Наталія Ком'яхова, Людмила Гжебовська, Євген Берд, Дада Александрова, Людмила Калініченко та ін.

Окрім вивчення класичних шрифтів, студенти в нашій школі можуть перейти до створення летерингу та шрифтових композицій під керівництвом дизайнерів-каліграфів, які діляться своїм досвідом, викладають в нашій школі :
Вікторія та Віталіна Лопухіни,
Закентій Горобйов,
Тарас Макар,
Кирило Ткачов,
Олексій Чекаль.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку маємо окрему програми індивідуальних та групових занять, за якими працюють також випускники нашої школи Людмила Калініченко та Наталія Ком'яхова.Місце:
вул. Хрещатик 32Б, вхід до будинку з вул. Прорізна 5 через арку між Ощадбанк та CoffeteHot, код 46, 2 пов, оф. 8, студія «Арт і Я»

Контакти:
098 635 48 46 Алла Калініченко, керівник школи
098 607 12 67 Марія Друганова, координатор курсів
098 044 54 54 Олександр Калініченко, координатор каліграфічного магазину.

Немає коментарів:

Дописати коментар