2 червня 2015 р.

Створення шрифту в Glyphs. Короткий огляд функцій програми від Віки Грабовської


Віка Грабовська знову приїжджає до нас у Київ, а це гарна можливість, щоб запросити її поділитися досвідом з нашими студентами та всіма, кого цікавить процес створення шрифту.

У середу 3 червня о 19:30 відбудеться лекція-презентація програми Glyphs (Mac Os). На даний момент це основний інструмент у Віки в роботі зі шрифтами, зручний та інтуїтивний.
Місце: студія "Арт і Я", вул. Хрещатик 32б, оф. 8.
Тривалість: 1-1,5 години.
Вартість: 50 грн.
Запис на лекцію за формою нижче або за телефоном 098-635-48-46. Кількість місць обмежена.

Вікторія Грабовська - польський шрифтовик та графічний дизайнер, родом із Сімферополя. Живе і працює в Познані.

Мала досвід працювати в галузі проектування та консультації шрифтів зі студією NORM (Дмитро Бруні та Мануель Кребс), студією Корнеля Віндлінa та словолитнею Lineto та Sorkin Type.
Деякі шрифти Вікторії доступні на Google Fonts. Один з останніх проектів Varta - шрифтовое сімейство деванагарі, над яким Вікторія працювала спільно з Жоанн Корея да Сільва та Ебеном Соркіним.

Разом з тим, викладає воркшопи з розробки шрифту в університеті School of Form у Познані та асистує в майстерні шрифтового дизайну в Познанському художньому університеті.

Побачити розробки Вікторії можна за посиланнями:
behance.net/Viktoriya_Gadomska

6-11 серпня в Києві в студії "Арт і Я" проведе спільно з сестрами Лопухіними інтенсив-курс зі створення шрифту на основі каліграфії http://www.artiya.com.ua/2015/04/from-calligraphy-to-type.html

Немає коментарів:

Дописати коментар