15 грудня 2015 р.

Ігор Дудник, Вікторія та Віталіна Лопухіни: Кириличний шрифт 16 ст


В святкову суботу 19 грудня ми запросили зірковий склад викладачів поділитися своїми знаннями та вмінями. Подія для каліграфів та дизайнерів з різним рівнем досвіду.

Вікторія та Віталіна Лопухіни - взірцеві українські каліграфи-дизайнери, які застосовують свої навички з історичних стилей кириличної та латинської писемності у створенні смачних літер й написів в айдентиці, в ілюстраціях, у вуличному мистецтві та розписах стін. В цьому можна переконатися на behance.net/VikaVita_Lopukhiny

Ігор Дудник - історик мистецтва, досліджує шрифтове мистецтво та історію кирилівського шрифту, веде блог «Кирилівські читання». Дає унікальні та корисні лекції.

«Як відрізнити хороше від поганого? Де шукати ключ до розуміння того, що добре і що погано в безмежному морі шрифтів? Де знайти зразки, гідні наслідування? Для мене давно стало ясно, що відповіді на ці питання треба шукати в історії шрифтів», — писав свого часу відомий радянський шрифтовий дизайнер Вадим Лазурський. З цими словами не можна не погодитись, адже без комплексного розуміння шрифтової історії неможливо створити якісні шрифти сьогодні.

12:00-14:00 Практичний майстер-клас від сестер Лопухіних з кириличної форми письма в період середньовіччя - напівуставу. Учасників чекає написання абетки та фраз.

14:00-15:30 Лекція Ігоря Дудника «Кирилівський шрифт XVI ст.: між Римом і Острогом» про взаємовпливи друкарського шрифту й каліграфії, про стосунки шрифтових дизайнерів Рима і Острога, про графіку українських шрифтів XVI ст., та багато іншого.

Святкова вартість відвідування двох подій - 300 грн
Лише майстер-клас - 250 грн, лише лекція - 150 грн

Участь за реєстрацією та передплатою.
Зареєструватися можна за формою нижче або за телефоном (098) 635 48 46
Кількість місць обмежена.


Немає коментарів:

Дописати коментар