1 травня 2016 р.

Браш-пени


Pentel Aquash Brush


Браш-пен з пустим резервуаром, має нейлоновий пензлик. Інструмент використовують для каліграфії та малювання. Заправляється чорнилами та рідкою акварелью. Pentel Aquash Brush буває трьох розмірів: 10 (fine), 13 (medium), 18 (broad) мм.
130 грн
Замовити

Pentel Color Brush Pen


Color Brush Pen для каліграфії та малювання, йде одразу з кольоровим картриджем. Заправляється змінним картриджем або чорнилом. Має нейлоновий пензлик, такий самий, як в Aquash Brush Medium розміром 13 мм.
18 кольорів.
210 грн.
Замовити

Cartridge Color Brush Pen

Змінний картридж для Pentel Color Brush Pen.
Колір: чорний, рожевий, зелений, червоний, фіолетовий, сірий, блакитний, бірюзовий, помаранчевий, оливковий, жовто-помаранчевий та ін.
80 грн.
Замовити

Pentel Pocket Brush Pen

Ручка браш-пен для каліграфії, східного мистецтва та малюнку. Pocket Brush Pen має зносостійкий синтетичний пензлик, зроблений з еластичних щетинок, більш мініатюрний ніж в Aquash Brush та Color Brush Pen. Різноманітність ліній від дрібних деталей до широких штрихів. Довжина пензлика 10 мм. Заправляється лише рідними змінними катріджами. В наборі з браш-пеном йде 4 картриджа. Виробник Японія.
360 грн.
Замовити

Cartridge FP10 Pocket Brush Pen, 4 шт

Pocket Brush Pen рекомендовано заправляти рідними чорнилами. Щоб не псувати пензлик. Колір тільки чорний.
150 грн.
Замовити

Pentel Sign Pen Brush TipSign Pen Brush Tip має гнучкий пензлик. Під час письма він може давати дуже тонку та широку лінію, нагадує письмо тонким пером. Зручний у дорозі. Не перезаправляється.
Колір: чорний, червоний, зелений, сірий, помаранчевий, фіолетовий, коричневий, блакитний та ін.
90 грн.
Замовити

Edding 1340 brushren


Маркер Edding brushpen має зносостійкий гнучкий пензлик. Ви можете створити дрібні деталі та широкі мазки. Brushpen має нейтральний запах, чорнило на водній основі. 
Не перезаправляється.
Колір: чорний та ін.
70 грн.
Замовити

Немає коментарів:

Дописати коментар