19 липня 2016 р.

Воркшоп "Скоропис браш-пеном і гострим пером від сестер Лопухіних"
Автори першого видання прописів зі скоропису в Україні сестри Лопухіни запрошують на свій воркшоп 23-24 липня в "Арт і Я"

На воркшопі з Вікторією Лопухіною учасники вивчатимуть скоропис за прописами. А на завершення цього експрес-курсу кожен представить свою роботу - текст, написаний пером. Працювати з каліграфією та обробляти її в графічному редакторі вже багато хто з дизайнерів може, а написати красиво від руки пензлем та пером, з першої спроби - далеко не всі. Ось і попрактикуємо!

Для участі треба мати хоча б мінімальний рівень підготовки: ознайомленість з каліграфією, початкове вміння писати пером.

Час занять: 
субота 23 липня 10:30 - 14:30,  
неділя 24 липня 13:30 - 17:30

Місце: студія "Арт і Я", вул. Хрещатик 32б, код 46, оф 8. Вхід через арку "Кава на Прорізній 5" (на карті)

Для роботи вам будуть потрібні:

  • Інструменти: браш-пен (faber castel, pentel, edding, tombow тощо) і гострі пера з тримачами для них (це може бути Leonardt -G- з тримачем для туші від пера Manuscript, або Nikko G, Zebra G). Але якщо ви будете без інструментів, ви зможете користуватися студійними або придбати їх в нашому магазинчику вже на воркшопі.
  • Прописи "Скоропис браш-пеном і гострим пером від сестер Лопухіних", їх також можна буде придбати в магазині на занятті (400 грн)

Вартість воркшопу 1400 грн.
Кількість місць обмежена!

Участь за реєстрацією та передплатою.

Реєструйтеся за формою нижче або за телефонами: 098 635 48 46 (Алла), 098 607 12 67 (Анастасія)Немає коментарів:

Дописати коментар