1 листопада 2016 р.

Курс з Закентієм Горобйовим "Прикладна функція каліграфії"Якщо ви займаєтесь дизайном, цей курс для вас. Для участі вам потрібен ноутбук та вміння працювати з графічними редакторами.

Закентій Горобйов: "Давнє мистецтво писати красиво давно вийшло за межі традицій.

Літери пишуть з допомогою кришок від пива, виклеюють композиції зі скотчем, ліплять літери з пластиліну. Все це може стати основою для ідентифікації, системою комунікації, вигідним рекламним прийомом, який буде якісно виділяти продукт та послугу на ринку.

Мета курсу – навчитися використовувати каліграфію та летеринг (як в традиційному сенсі, так і в експериментальному) в графічному дизайні як основу фірмового стилю, книжкового дизайну та плакату."

В програмі: буква-образ, слово-образ, фраза-образ, створення летерингу, дизайн плакату з використанням вільної каліграфії, фірмовий стиль з використанням рукописних шрифтів, рестайл обкладинки книги.
Крім того, експерименти з новими матеріалами, невеликі лекції для натхнення, виїзд на природу, аерозолі, великі формати, швидкі начерки в дорозі.

Вартість курсу 4200 грн
Акційна вартість для студентів та випускників "Арт і Я" - 3600 грн
Оплата можлива частинами, але повна передплата дає знижку 5%

Реєстрація за формою нижче або за телефоном (098) 635 48 46 (Алла Калініченко)

Початок курсу за набором групи. Наступний курс планується на січень-лютий 2017 року.

Закентій Горобйов – дизайнер, художник, каліграф. Арт-директор в Hooga creative agency, вуличний художник, учасник митецьких та виставкових проектів.
Інтерв'ю https://www.youtube.com/watch?v=GNrGK5lHs3o
Немає коментарів:

Дописати коментар