18 листопада 2016 р.

Гостра каліграфія з Анею Єгоровою 27 листопада

Запрошуємо в неділю 27 листопада на майстер-клас з каліграфії гострим пером з Анною Єгоровою в білій залі ONE LOVE coffee

Анна Єгорова: Гостре перо – це завжди особливо, витончено, делікатно та трохи романтично! Вміти писати гострим пером  досить унікально та ексклюзивно. Опанувати гостре перо не так і легко.
Гарні результати вимагають чималих зусиль. Але на майстер-класі ми будемо працювати саме на такі результати! Для цього вчитимемося правильно та зручно тримати інструмент, пропрацьовувати розчерки, писати літери, використовувати кальку. В якості готової фінальної роботи оформимо каліграфією картки-листівки.

Аня Єгорова навчалася в школі каліграфії “Арт і Я”, у кращих майстрів України, застосовує каліграфію у графічному дизайні, цього року брала участь у виставці “Жива каліграфія” (Мистецький Арсенал) з роботами, що поєднують каліграфію та живопис.

Час: 27 листопада, неділя, 13:00-18:00

Місце: ONE LOVE coffee, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, PinchukArtCentre, поверх 6.

Вартість майстер-класу 550 грн.
Для заняття вам буде потрібне перо (Niko G, Zebra G) та тримач з нахилом. Якщо своїх інструментів не маєте, то можна скористатися на майстер-класі нашими або придбати їх (90+120 грн).
Фотозвіт минулого майстер-класу від Анни Єгорової https://www.facebook.com/pg/club.artiya/photos/?tab=album&album_id=10154108358767828
Реєстрація на майстер-клас за формою нижче або за телефоном (098) 607 12 67.


Немає коментарів:

Дописати коментар