19 грудня 2016 р.

Новорічний летеринг з Тарасом Макаром та Анею Єгоровою
24 грудня запрошуємо на воркшоп з каліграфії та летерингу для новорічно-різдвяних привітань, та не лише для них!

За один день ви зможете зробити летеринг з Тарасом Макаром та написати каліграфію браш-пеном з Анею Єгоровою, і об'єднати написи у єдиній композиції.

Летеринг будемо робити на основі шрифту каролінзького мінускулу, а браш-пен в міксі стилів скоропису та коперплейту. В результаті - композиція вашого святкового привітання.

Майстер-клас підходить для новачків та для досвідчених.Про ведучих:
Аня Єгорова навчалася в школі каліграфії “Арт і Я”, у кращих майстрів України, застосовує каліграфію у графічному дизайні, цього року брала участь у виставці “Жива каліграфія” (Мистецький Арсенал) з роботами, що поєднують каліграфію та живопис.
Фотозвіт з майстер-класу Ані: "Каліграфія при свічках"
Тарас Макар, автор каліграфічних муралів в різних містах України та за її межами (Києві, Львові, Дніпрі, Берліні), учасником виставок “Українські літери”, “Жива каліграфія” та ін. Викладає в "Арт і Я" курси з практичного застосування каліграфії, готики та летерингу.
Фотозвіт з курсу Тараса: "Каліграфія на практиці"Час: 24 грудня, субота, 11:00-18:00
Місце проведення: студія "Арт і Я", вул. Хрещатик 32б, 8.

Вартість майстер-класу: 700 грн.
Інструменти: Для заняття вам буде потрібне пласке перо 4мм або Pilot Parallel Pen 3.8, та Pentel Sign Pen. Якщо своїх інструментів не маєте, то можна скористатися на майстер-класі нашими або придбати їх в нашому магазинчику.

Кількість місць обмежена.
Реєструйтеся на майстер-клас за формою нижче або за телефоном (098) 607 12 67.

Немає коментарів:

Дописати коментар