6 лютого 2017 р.

Знайомство з мистецтвом каліграфії. Практичний майстер-клас з Веронікою Чебаник
У вівторок 7 лютого та у неділю 12 лютого проводимо практиний майстер-клас для всіх, хто бажає познайомитися з мистецтвом української та європейської каліграфії, та з майстром Веронікою Чебаник.
Подія пройде в затишній студії «Арт і Я» (вул. Хрещатик 32б, 8)
Вхід за реєстрацією за формою нижче або за телефоном (098) 607 12 67.
Вартість участі 150 грн.

В програмі майстер-класу:
- презентація різних стилів української та європейської каліграфії з відео-супроводом,
- демонстрація різних інструментів класичного та сучасного каліграфа (пера, кола-пени, браш-пени, маркери, автоматичні ручки та ін.)
- практична частина з базовими вправами для оволодіння каліграфічним інструментом.Вероніка Чебаник - каліграф зі стажем більше 15 років, автор та ведуча перших курсів каліграфії в Києві в школі «Арт і Я», автор видання прописів “Italic calligraphy”. Сьогодні куратор базового курсу та поглиблених модулів.
Серед випускників школи вже є чимало успішних каліграфів, що розвивають свій стиль на базі навчання у Вероніки: Наталія Ком'яхова, Дада Александрова, Даша Левчук, Анна Єгорова, Євгеній Берд, Alexandra Shu, Ольга Рябчун, Davert Tanz, Ksenia Zaiets, Людмила Вівсяна та багато інших.

«Каліграфія - це частина мого графічного мислення, найбільш мобільний спосіб самовираження в творчості, де можна поєднувати малюнок, графіку та начерки літер у різноманітних варіантах, від класичного напису до вільної каліграфії.»

Інтерв'ю з Веронікою Чебаник  http://www.artiya.com.ua/2017/01/VeronikaChebanik.html


Немає коментарів:

Дописати коментар