30 березня 2017 р.

Курси каліграфії: Сучасна кирилиця з Віталіною Лопухіною

Тандем сестер VikaVitaLopukhiny після дворічної перерви повертаються з практичними курсами для дизайнерів та каліграфів, з насиченим досвідом та корисними дослідженнями.


Знання кирилиці –– перевага для каліграфа. Адже використання її в роботі може дати несподівано цікавий результат, несхожий на те, що ви створювали раніше. 

Проте, кирилиця потребує уважного вивчення та поваги до себе. І, якщо ви думаєте, що вона не цікава, «забориста» та не зовсім логічна — ви можете впевнитися у зворотному на нашому курсі.

Протягом занять ви дізнаєтеся, що кириличні літери можна писати будь-яким сучасним інструментом. Ви опануєте широкий спектр інстурментів.
Аналізуючи устав, напівустав та скоропис, ми встановимо рамки експерименту над формами літер, навчимося працювати з каліграфічними композиціями.


Під час навчання ви будете досягати читабельності кирилиці та навпаки –– перетворювати літери на фактуру.Віталіна Лопухіна. Подарункова робота гострим пером, формат А5.
Задача: зробити композицію цільною та детальною, розкрити можливості гострого пера в скорописі

Для кого: випускників базового курсу, та для тих, хто знайомиться з каліграфією.
Амбітним новачкам, які готові до потужної практики, буде цікаво та пізнавально!

Розуміти можливості кирилиці, її природу, та впливати на її подальшу еволюцію — ось наша задача на 12 занять.


Викладає: Віталіна Лопухіна — каліграф, дизайнер, викладач. Є частиною тандему сестер VikaVita, популяризує кирилицю і традиційні почерки в сучасному світі. Викладає каліграфію в Київському художньому інституті М. Бойчука та школі каліграфії «Арт і Я». Приймає участь в міжнародних каліграфічних конференціях і виставках: Міжнародна виставка каліграфії в Великому Новгороді, Typomania (Москва), International Festival of Poster and Typography Design PLASTER (Польща), International Festival The Design of Word (Мілан), Жива каліграфія (Київ).
Разом з сестрою провели більше 50 лекцій, курсів і майстер-класів в Києві, Львові, Санкт-Петербурзі, Челябінську, Познані, Мінську та Кишиневі.
Розписала більше 15 стін, деякі з них можна зустріти в містах Голландії. Публікувалася в німецьких і польських журналах по леттерінгу і каліграфії, а також в книзі Mastering Calligraphy: The Complete Guide to Hand Lettering.

Портфоліо:
vikavita.com
behance.net/vikavita_lopukhiny


VikaVita. Композиція на слова Ліни Костенко в стилі авторського напівустава.
В розчерках присутні принципи “в’язання снопів”, які використовували козацькі старшини в своїх підписах.


Старт курсу: 8 квітня

Графік занять: щосуботи об 11:00 - 12:30 (1,5 години)
Тривалість: 12 занять, 12 тижнів

Вартість:
1400 грн/місяць, 3 місяці
або 3800 грн – при повній оплаті (економія 400 грн!)
Для студентів та випускників школи також діє знижка 5%

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 - Анастасія Платунова, координатор.

VikaVita. Графіка, яка включає в себе літерацію для дипломного проекту “Містична Україна”.
Синтез скоропису з вяз’ю, авторська інтерпретація історичних почерків.
VikaVita. Проект разом з BBDO Ukraine над лімітованою серію банок “Чернігівського”  спеціально до Дня незалежності. Знайти “український стиль” в графіці та літерах та передати його всім українцям 
— найскладніша задача проекту.

VikaVita. Обкладинка для видавницва ИДМ, де основний акцент становлять літери,
які передають Векторіанську епоху.


VikaVita. Розпис стіни в рамках фестивалю від City Art. Після трагічних подій на Майдані взимку 2014 та на Сході країни я підкреслила свою небайдужість та приналежність в якомусь сенсі до подій завдяки фразі
Антуана Екзюпері «Не кажи ми, коли стоїш осторонь».

Немає коментарів:

Дописати коментар