4 квітня 2017 р.

Лекція: Ігор Дудник про сучасний український шрифтовий дизайн


8 квітня відбудеться лекція дослідника українського шрифтового дизайну Ігоря Дудника.

Ви дізнаєтесь навіщо дизайнерові або каліграфу шрифтова історія, в чому близькість та відмінність між набірними та рукописними шрифтами. Лектор продемонструє стилі та техніки, у яких працюють сучасні українські дизайнери.

Шрифтовий дизайн вже давно визнаний у світі не тільки як спосіб передачі інформації, а як один із ключових елементів формування образів, емоцій та навіть спонукання до дій.
В Україні ж цей напрям набув популярності протягом останніх десятиліть. Проте, український шрифтовий дизайн — лише на початку свого розвитку, що відкриває великі перспективи для дизайнерів та каліграфів.

Які ці перспективи? Дізнайтеся на нашій лекції!


Ігор Дудник — історик мистецтва, дизайнер. 15 років працював у графічному дизайні, зокрема журнальному. Створив редизайни журналів Кореспондент, Український тиждень, а також Газети по-київськи.

Нагороди: перше місце у номінації «Найкращий загальний дизайн журналу» на Третьому Всеукраїнському конкурсі преси-2005, перемога у конкурсах «Обкладинка року» 2006 та 2007 рр. та ін.

З 2006 року займається дослідженням шрифтового мистецтва та історією кирилівського шрифту. Веде блог «Кирилівські читання» (http://cyreading.blogspot.com/). 

Час: субота 8 квітня, 14:00-15:30

Місце: Студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку, код 46, 2 пов, оф 8.

Вартість: 150 грн.
Студентам «Арт і Я» знижка 10%.

Кількість місць обмежена!
Реєстрація обов'язкова за формою нижче чи за телефоном 098 635 48 46


Обкладинка заходу - від Віталіни Лопухіної, її практичний курс “Сучасна кирилиця” починається у той самий день об 11:00.


Немає коментарів:

Дописати коментар