4 квітня 2017 р.

Лекція: Олексій Чекаль про літери


Запрошуємо 9 квітня на лекцію-розповідь про дизайнерські та шрифтові проекти Олексія Чекаля, що були зроблені за останній час в різних країнах та з різних приводів.
Спроба показати професію як захоплюючу пригоду, де на шляху знаходиш друзів, нові знання й досвід.

Ви побачите як можна поєднувати графічне мислення, мистецтвознавчі дослідження й інтерес до різних релігійних та культурних традицій в сучасних дизайнерських проектах.

Ви дізнаєтеся як робити кернінг для дерев'яних літер, як робити брендинг для замків, як наносити написи на італійських площах й на стінах храмів, як запускати птахів на сторінки книг, як одночасно задовольнити естетично-символічні сподівання єпископа, рабина, турецького суфія та рокера не переплутавши листи та файли, та врешті-решт, як залишати каліграфічні сліди чим завгодно і де завгодно.


Олексій Чекаль - арт-директор студії графічного дизайну PanicDesign, художник-каліграф, член асоціації дизайнерів-графіків «4БЛОК», мистецтвознавець, викладач Британської школи дизайну, засновник школи каліграфії у Харкові, один з найбільш затребуваних каліграфів в Україні та за її межами.

Портфоліо: behance.net/PaLaMa

Час: неділя 9 квітня, 16:00
Місце: Студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку, код 46, 2 пов, оф 8.

Вартість: 200 грн.
Студентам «Арт і Я» знижка 10%.

Кількість місць обмежена!
Реєстрація обов'язкова за формою нижче чи за телефоном 098 635 48 46 


Немає коментарів:

Дописати коментар