24 травня 2017 р.

На хвилі браш-пену. Каліграфічний воркшоп з Анею ЄгоровоюБраш-пен – один з найвідоміших інструментів сучасного каліграфа! І недивно, бо ним можна писати у різних стилях каліграфії та використовувати написи в листівках, принтах, логотипах і упаковках.
28 травня на хвилі популярності браш-пену і пройде наш майстер-клас під керівництвом Анни Єгорової – дизайнера-каліграфа, випускника та викладача школи «Арт і Я», що вивчила та вміло використовує в своїй діяльності китайську, європейську та українську каліграфію.

Анна Єгорова: Будемо тренуватися писати sign-пеном (міні-браш). Завдяки цьому невибагливому інструменту, учасники зможуть зрозуміти письмо в стилі брашпену. Спочатку за прописами та прикладами зробимо вправи, пропишемо великі та малі літери. Потім виберемо фразу, побажання чи вираз, складемо композицію, пропишемо її на чернетці. В результаті — перенесемо нашу композицію на гарний папір та отримаємо каліграфічну листівку!

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією, та для тих, хто вже має навички, проте хоче опанувати браш-пен!


Роботи Ані Єгорової, виконані sign-пеном

Час: 28 травня, неділя. 16:00-19:30

Місце: Школа каліграфії «Арт і Я» , вул. Хрещатик 32б, пов. 2, оф.8. Вхід через арку на вул. Прорізній 5.

Вартість:
540 грн. (участь 450 грн + браш-пен Pentel Sign Pen 90 грн. або ваш)
Для заняття ви отримаєте набір вправ, які зможете виконувати і надалі, після майстер-класу.

Кількість місць обмежена.
Участь за передплатою.

Реєстрація: за тел. 098 607 12 67 (Анастасія) або за формою

Немає коментарів:

Дописати коментар