1 червня 2017 р.

Англійський курсив. Витончена каліграфія з Веронікою Чебаник


Як писала Англійська королева у 18 столітті?
Запрошуємо не просто дізнатися, а і опанувати класичний англійський курсив коперплейт (copperplate) на нашому інтенсиві!

Цей стиль каліграфії здобув найбільшу популярність за часів королеви Вікторії. Зародившись як канцелярський стиль, коперплейт і сьогодні не втрачає своєї популярності.

Завдяки поєднанню педантичної точності, витонченості нажимних ліній і свободи розчерків, англійський курсив став невід'ємним атрибутом весільних та ювілейних привітань, активно використовується в дизайні, створенні логотипів.

Старт: 11 червня.
Графік: щонеділі о 13:30-16:30 / 5 занять.

Вартість: Модуль Copperplate - 2400 грн.

Курс підходить для тих, хто вміє писати гострим пером. Якщо ви ще новачок, ви можете пройти щонаймеш одне індивідуальне підготовче заняття з нашим викладачем до початку курсу.Цей інтенсив - один із модулів курсу "Витончена каліграфія".
Курс складається з 3х модулів, які можна пройти послідовно всі, або обрати один-два.

Модуль 1: American Cursive (інша назва бізнес-письмо), американський курсив пишеться гелевою ручкою, лайнером або пір'яною ручкою. Цей шрифт є базовим і може використовуватися у повсякденному житті.
група з 26 лютого щонеділі о 13:30-15:30 / 6 занять. 

Модуль 2: Spencerian (Каліграфія Спенсера), пишеться гострим пером з нажимом лише в деяких лініях, з тоненькими літерами та вишуканими розчерками.
з 23 квітня щонеділі о 13:30-15:30 / 7 занять.

Модуль 3: Copperplate (нажимне письмо, англійський курсив), пишеться гострим пером з нажимом майже у кожній вертикалі струнких літер.
з 11 червня щонеділі о 13:30-16:30 / 5 занять.


Цей курс лише про тонке перо та про класичне письмо без нажиму (American Cursive) й елегантне письмо з нажимом (Copperplate та Spencerian).

Курс може бути для вас альтернативою базовому, де ми вивчаємо різні інструменти та стилі письма, і до гострого пера підходимо лише у другій половині навчання.

Курс "Витончена каліграфія" підходить і для новачків, і для досвідчених, хто бажає вивчити або підтягнути певний стиль письма.

Ведуча курсу Вероніка Чебаник розробляє й проводить базові та поглиблені програми в нашій школі каліграфії від самого початку її створення, та знає як навчити техніці письма за короткий строк.

На кожному модулі вивчаються латинська та кирилична абетки відповідного шрифту.


Вартість:
Модуль 1: American Cursive - 2000 грн
Модуль 2: Spencerian - 2200 грн 
Модуль 3: Copperplate - 2400 грн

Всі модулі разом -  6270 грн (економія 330 грн). 
Кількість місць обмежена.

Реєструйтеся за формою або за телефонами 098 607 12 67 (Анастасія) або 098 635 48 46 (Алла). Немає коментарів:

Дописати коментар