2 червня 2017 р.

Латинський скоропис. Воркшоп Олексія Чекаля


Запрошуємо в суботу 17 червня на практичний майстер-клас зі змішування каліграфічних стилів від одного з кращих майстрів каліграфії та летерингу –– Олексія Чекаля.

Олексій Чекаль: ми всі знаємо, як латиниця вплинула на кирилицю за часів реформи Петра I у ХVIII ст. Але взаємодія на рівні естетики та культури часто буває двостороньою.
На верштаті ми розглянемо історичні приклади, коли слов'янська шрифтова пластика проявилася в формоутворенні латинських літер. Спробуємо в скуті кроки європейських курсивів додати східної теплоти та випадкових несподіванок.
Навчимося імпровізувати з формою абеток, не зраджуючи історичний або стилістичний контекст, та спробуємо зрозуміти, що ми можемо внести нового у звичні контури західної каліграфічної культури.Про майстра:
Олексій Чекаль – арт-директор студії графічного дизайну PanicDesign, художник-каліграф, член асоціації дизайнерів-графіків «4БЛОК», мистецтвознавець, запрошений викладач в академіях Італії та Польщі, засновник школи каліграфії у Харкові, один з найбільш затребуваних каліграфів в Україні та за її межами.

Портфоліо:
behance.net/PaLaMa
instagram.com/oleksiy_chekal/Час: 17 червня, субота, 13:00-19:00

Вартість: 1200 грн.
Кількість місць обмежена! Для студентів та випускників школи діє знижка 10%

Місце:
Студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку, код 46, 2 пов, оф 8

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 - Анастасія Платунова, координатор.

Немає коментарів:

Дописати коментар