23 серпня 2017 р.

Перше побачення з мистецтвом каліграфії. Майстер-клас з Веронікою Чебаник


Якщо наш базовий курс з української та європейської каліграфії – це серйозні та довготривалі стосунки з мистецтвом письма, то майстер-клас, що відбудеться 29 серпня – це можливо перше побачення, на якому є можливість закохатися назавжди!

Для кого: для новачків, які раніше не займалися каліграфією (спеціальної підготовки чи художньої освіти не потрібно) та для тих, хто має навички, проте хоче спробувати різні каліграфічні інструменти та відкрити для себе нові стилі.

Вероніка Чебаник – майстер та куратор базовго курсу, не лише познайомить вас з різноманіттям стилів та інструментів, вона продемонструє їх можливості та розкаже про практичне застосування каліграфії.

Учасники спробують себе у цьому мистецтві, створюючи як класичну каліграфію за зразками, так і емоційну творчість на великих форматах. А також протестують найпопулярніші каліграфічні інструменти: від класичного плаского пера до авторського кола-пена.


У програмі:
  • лекція Вероніки Чебаник у супроводі відео класичної та сучасної каліграфії;
  • практична демонстрація різних інструментів і можливостей їх використання в каліграфії;
  • творча робота кожного учасника за зразками і з використанням різних інструментів та каліграфія на великому форматі.
Крім того, порція натхнення учасникам майстер-класу – гарантована. Адже, у вас буде можливість оглянути виставку каліграфічних робіт студентів та майстрів нашої студії!

Час: 29 серпня, о 19:00 – 21:00
Тривалість: 2 години

Вартість: 250 грн.
Кількість місць обмежена, участь за передоплатою.

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67.

Немає коментарів:

Дописати коментар