2 вересня 2017 р.

Абстрактна каліграфія: від лінії до композиції. Майстер-клас з Тарасом МакаромТак чи інакше, кожен каліграф – художник. Ми працюємо з композицією, створюємо ескізи, шукаємо образи, розставляємо контрасти та навіть маємо схожі інструменти.

9 вересня ми запрошуємо вас на майстер-клас Тараса Макара, на якому ви відчуєте себе художниками-абстракціоністами, створюючи каліграфічні орнаменти, що в майбутньому можуть стати унікальним принтом, елементом фірмового стилю чи картиною.

Каліграфія – це не лише про літери, слова. А й про форми, які поєднуючись, створюють цілісну композицію. Саме тому на майстер-класі у вас не буде тексту, обмежувальних ліній, висоти букв чи алфавіту – ви будете впорядковувати свої елементи у відповідності до законів композиції і в той же час – навпаки порушувати правила в пошуках балансу.

Програма майстер-класу:
  1. Лекція про композицію в каліграфії: композиційні прийоми в абстрактній каліграфії: як із хаосу ліній створити унікальний орнамент.
  2. Знайомвоство з інструментом Parallel Pen 3.8. Вправи, пошук форм елементів, робота з їх різноманіттям та складністю
  3. Створення модулю для абстрактної композиції 
  4. Створення композиції з модулів
  5. Практичне застосування абстрактної каліграфії.
Для кого:
  • для каліграфів які прагнуть піднятися на новий рівень роботи з каліграфічними композиціями;
  • для дизайнерів, які хочуть створювати унікальні принти, елементи фірмового стилю, постери та ін.
  • для усіх бажаючих та початківців, які хочуть отримати нові навички або спробувати себе в каліграфії.

Результат майстер-класу: ви не просто свторите абстрактну каліграфію для принту чи паттерну, ви розкриєте власний творчий потенціал завдяки відстуності обмежень формами літер. Ви зрозумієте і засвоїте закони композиції та ритміки, навчитесь сприймати каліграфію абстрактно і створювати виразні каліграфічні роботи в сучасній стилістиці.


Викладає: Тарас Макар – каліграф, відомий своїми унікальними абетками та надзвичайними формами літер. Тараса можна вважати одним з найяксравіших представників абстрактної каліграфії в Україні.
Займається каліграфією майже 4 роки і відомий як автор муралів в різних містах України та за її межами (Києві, Львові, Дніпрі, Берліні). Учасник виставок “Українські літери”, “Жива каліграфія” та ін. Викладає в "Арт і Я" курси з практичного застосування каліграфії, готики та летерингу.

Портфоліо Тараса:
https://www.behance.net/mr_sheep
https://www.instagram.com/tarasmakar/

Час: 9 вересня, 11:00 - 17:00
Тривалість: 6 годин (з перервою на обід)

Вартість:  700 грн.
Для студентів та випускників школи діє знижка 10%

Реєструйтеся за формою нижче.
Або за телефоном 098 607 12 67 - Анастасія Платунова, координатор.

Немає коментарів:

Дописати коментар